E vorba de jucatorii romanii...Atit la Steaua si afara. Dar daca tu vrei sa vorbesti de un amical amarat, fine by me...
Imi pare rau ca nu ai inteles nimic!
Aici se discuta despre ultimul meci de verificare, cu Alicante,se incerca o oarecare analiza a jocului prestat de baietii nostri si nicidecum despre jucatorii,talentati sau nu,ai lui Dinamo.
Tu ai o problema cu jucatorii romani si cu mentalitatea romanilor.
Ca sa intelegi mai bine,era o vorba romaneasca:boii astia ii am si cu astia ar!!Fara nici o trimitere,asa suna proverbul.
![]()
