Cu tot respectul pt Lacatus,de cand a venit la Steaua nu se vede nimic nou in jocul echipei.Acelasi stil haotic,cu care ne-am obisnuit de vreo 3-4 ani incoace,aceleasi rezultate penibile in confruntarile din LC(mai putin din calificari ,cand prima de joc isi spune cuvantul).Lacatus este cel mai reprezentativ jucator al Stelei,prin palmaresul sau si felul in care s-a comportat ca jucator,dar ca antrenor nu este cu nimic peste antrenorii mediocrii din divizia B.Nu are rost sa tot argumentam si sa contraargumentam pe tema asta.Felul in care joaca Steaua la peste un an de la venirea sa spune totul.Un antrenor mare isi pune amprenta imediat pe jocul echipei sale.La Steaua,daca vii acum in tara dupa ce ai fost naufragiat pe o insula pustie ,ai jura ca inca Oli este antrenorul .Sau Piturca...
Steaua mea a eliminat galatasaray in C.L cu Lacatus antrenor...vrei sa-ti dau zeci de echipe cu nume si traditie din Europa care nu ar bate Galatasaray??? come down...
