Fruncene, normal ca ne intrebam asta, si normal ca nu prea ne convine ipoteza. La fel cum si tu te gandesti ce cauta Hagi, care ca antrenor a esuat in multe locuri, la o echipa care are pretentii.
...nu ma gandesc si iti spun de ce:Hagi a antrenat,totusi,pe galata cu care a luat si un trofeu...si pe de alta parte,pretentiile lui Poli de anul asta nu sunt ca ale Stelei ,sau daca sunt,cei care zic asta abereaza;Steaua e o echipa construita cu traditie in marea performanta,Poli e totusi la inceput de drum spre performanta...;asa ca situatiile sunt diferite,chiar daca a inceput o isterie nejustificata cu Poli la la titlu sau in CL etc.;poate in campionatul viitor..Dar Steaua ,e total indreptatita sa atinga marea performanta ACUM!
