FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jandarmii si-au dat in petec si la hochei

«1456»
STARforce23.01.2009 16:02

Am incercat sa sun dar era prea tarziu sa mai intru in direct la emisiunea de azi de la SportTotalFM.Totusi am reusit sa postez pe forum si intr-un tarziu mi-au citit mesajul.Sper sa fie de bun augur....

 

http://www.sptfm.ro/forum/showthread.php?tid=891&page=39

noname_fu23.01.2009 17:02

a reusit cineva sa inregistreze emisiunea ?

Dragoshel23.01.2009 17:22

Da, am inregistrat-o eu , si va fi pusa in cel mai scurt timp pe site ;)

kaymack25.01.2009 08:33
auziti mai ultrasilor daca e pentru prima oara cand postez pe forumu asta , asta nu inseamna ca nu am mai "umblat" pe el , dar fata de alti nu stau acasa si tastez toata ziua si imi fac conturi pe toate forumurile , da poate asa e la moda sa arati cat de suporter esti !?! daca tot sunteti asa mari "stelisti" ati fost prezenti la polo cu Dinamo? ati fost prezenti acum cateva luni la volei cu Dinamo ? baschetu il vizitati ? stiti ceva mai bine taceti din gura !

 

 

 

nu te ataca asa rau...daca posta`i aici si zicea`i unde joaca eu veneam iti garantez! (si nu eram singurul care venea) data viitoare lasa si tu un mesaj privat cand mai sunt meciuri.

 

ce curios esti tovarase ...primu' post fix in topicul asta.

 

esti vigilent sau esti doar in trecere ?!

 

 

 

sincer acum trebuia sa apara de mult filmuletele,insa am rabdare :D

 

 

«1456»