Transferul asta mi-a lasat un gust amar, dar asta e .... viata merge mai departe!
Multumim Capitane si te asteptam oricand inapoi in Ghencea!
![]()
Transferul asta mi-a lasat un gust amar, dar asta e .... viata merge mai departe!
Multumim Capitane si te asteptam oricand inapoi in Ghencea!
![]()
Respect pe viata pentru Mirel Radoi! A fost, este, si va fi unul dintre noi!
Mult succes mai departe!
multumim capitane
Bafta Mirel RESPECT ![]()
Multumesc Mirel pentru tot ce insemni pentru Steaua si suporterii ei. Succes si mult noroc!
imi pare rau ca a plecat dar in acelasi timp ma bucur pentru el.nu stiu daca o sa fie la fel de bine pentru el acolo dar cert e ca salariul e de 2-3 ori mai mare ca aici:)oricum ii urez succes oriunde s-ar duce si cred ca daca n-o s-o duca bine acolo o sa aiba mereu un loc in Ghencea ![]()
Singurul stelist trup si suflet. UNICUL CAPITAN..
Mirelll Radoiiiiiiiiiiiiiii, Mirel Radoiiiiiiiiiiiiii ![]()
Ai fost si vei fii in continuare cel mai bun jucator pentru noi...Mult noroc Radoi
A venit si momentul asta. Poate ca multi ne dorem pentru tine ceva mai bun. Dar nu conteaza. Este algerea ta. Tu trebuie sa fii multumit si fericit.
Succes Mirele. Si un mare MULTUMESC de la mine ca stelist.
Tu ai fost pentru Steaua ultimilor 8 ani - inima.
SUCCES.
Cat despre Steaua noastra, mergem inainte.
Asteptam tinerii !!!
Sper ca Mirel sa joace acolo 1 an, 2 si sa vina inapoi la noi si sa joace aici pana la 40 de ani.