17 pt mesajul pozei..
17 pt mesajul pozei..
6 Ca si atmosfera "O mare de steaguri"
mariti banda la spurcati.ro ca a inceput sa fie accesat ![]()
6 a iesit foarte tare
Am votat poza numarul 17,pentru mesajul de bine adresat puricosilor.De asemenea,alte poze frumoase au fost 2,6,13 si 15.
P.S.: Poza cu coregrafia din derbyul cu spurcatii din groapa lui Ouatu',aceea cu "Real sau virtual,eternul: **** Dinamo!!!" de ce nu a fost pusa?
6 si 13 deoarece in prim-plan sunt cei mai tari suporteri din Romania! ![]()
![]()
20. Simplu si la obiect.
Am ales sa votez poza cu nr.12 pt ca NOI avem un ideal in viata si nimeni n-o sa-l ia... Gigi PRINCIPALUL VINOVAT, PLEACA!
Poza 10 e bestiala! Imi revin in memorie momente din primavara lui 2006, cand mergeam pe Stadionul National...
Eu nu inteleg poza 10, pentru ca e plina de CFR-isti, ii de la meciu din tur cu ei.Nu e absolut nici un stelist in poza, dar in fine.. si poza 3, cea de pe allianz, ce legatura are cu atmosfera??
destul de stransa lupta, iar parerile si mai diverse...asa da dezbatere
eu am votat 13 - pacat ca e doar o parte din stadion ![]()
6,13,15 ![]()
![]()
frumoase poze galerie tare avem sa ne mandrim nu ca jegosii aia d la Dinamo 100 in peluza:)),am chef sa bat un dinamovist
5&12 ![]()
Salutare,sunt nou aici si vroiam sa va salut pe toti!
12 ![]()
![]()
"nimicul" asta fiind televizat devine semnificativ pentru toate incidentele dintre suporteri si fortele de ordine, fiind intiparit in memorie. Orice poza care-ti trezeste un feeling, o poti considera o poza de "atmosfera". Cand ma gandesc la "abuz", automat revad imaginea tanarului respectiv. Tie ti-a trezit indignare, repulsie , altora compasiune deci, atata timp cat poza transmite, nu vad de ce esti atat de revoltat de postarea ei.
eu nu vad pozele ?
dc?
NU POT VEDEA POZELE ORICUM AM BOALA PE TIGANI......
salut as dori sa stiu daca as putea sa imi achizitionez o sapca k sigla NUCLEO si cat costa as vrea raspuns rapid din partea grupului:)
nu se comercializeaza pentru moment materiale cu sigla grupului.
fenomenul nu are amploarea necesara pentru a putea face comert in Romania si nici nu o sa mai ia,iar sa faci ceva similar celor de la IRR...poate peste multi ani sau niciodata...
naspa ma:( si vroiam si eu o sapca dinaia pacat e marfa bafta in continuare
si pe mine m-ar interesa materiale cu siglele grupurilor din cele 2 peluze.pacat ca nu preia nimeni initiativa si sa le comercializeze.am vazut ceva pe siteul grupului ultras,dar nu cu sigla grupului,ci cu inscriptii generale,acab,ultras.pacat.
eu nu vad pozele:(
-edit-
Ps: se poate sterge...