FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii Atmosfera

«123»
albanezul16.01.2009 09:11

17 pt mesajul pozei..

CatalinDinDristor16.01.2009 18:42

6 Ca si atmosfera "O mare de steaguri" :steag_cruce_invers: mariti banda la spurcati.ro ca a inceput sa fie accesat :bananadance:

1uLy4Nn20.01.2009 17:00

6 a iesit foarte tare

The Game22.01.2009 11:42

Am votat poza numarul 17,pentru mesajul de bine adresat puricosilor.De asemenea,alte poze frumoase au fost 2,6,13 si 15.

 

P.S.: Poza cu coregrafia din derbyul cu spurcatii din groapa lui Ouatu',aceea cu "Real sau virtual,eternul: **** Dinamo!!!" de ce nu a fost pusa?

Dre23.01.2009 21:41

6 si 13 deoarece in prim-plan sunt cei mai tari suporteri din Romania! :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

cristian01427.01.2009 16:25

20. Simplu si la obiect.

 

Jepkaru27.01.2009 20:54

Am ales sa votez poza cu nr.12 pt ca NOI avem un ideal in viata si nimeni n-o sa-l ia... Gigi PRINCIPALUL VINOVAT, PLEACA!

Opio27.01.2009 23:41
Poza 10 e bestiala! Imi revin in memorie momente din primavara lui 2006, cand mergeam pe Stadionul National...

 

 

Eu nu inteleg poza 10, pentru ca e plina de CFR-isti, ii de la meciu din tur cu ei.Nu e absolut nici un stelist in poza, dar in fine.. si poza 3, cea de pe allianz, ce legatura are cu atmosfera??

dbd30.01.2009 22:30

destul de stransa lupta, iar parerile si mai diverse...asa da dezbatere

mike76alx07.02.2009 21:42

eu am votat 13 - pacat ca e doar o parte din stadion fular-campionii

 

vally4everlovesteaua14.03.2009 21:22

6,13,15 fular-campioniiforzateaua

 

BYZO27.03.2009 20:27

frumoase poze galerie tare avem sa ne mandrim nu ca jegosii aia d la Dinamo 100 in peluza:)),am chef sa bat un dinamovist

like_toja02.04.2009 13:14

5&12 :blink:

absolutep0wer02.04.2009 21:20

Salutare,sunt nou aici si vroiam sa va salut pe toti!

DoDo_dRt05.04.2009 08:21

12 :):steag_sah_mic:

ionut8719.04.2009 21:25
"nimicul" asta fiind televizat devine semnificativ pentru toate incidentele dintre suporteri si fortele de ordine, fiind intiparit in memorie. Orice poza care-ti trezeste un feeling, o poti considera o poza de "atmosfera". Cand ma gandesc la "abuz", automat revad imaginea tanarului respectiv. Tie ti-a trezit indignare, repulsie , altora compasiune deci, atata timp cat poza transmite, nu vad de ce esti atat de revoltat de postarea ei.

eu nu vad pozele ?

dc?

liquid squad19.05.2009 05:25

NU POT VEDEA POZELE ORICUM AM BOALA PE TIGANI......

liquid squad20.06.2009 14:43

salut as dori sa stiu daca as putea sa imi achizitionez o sapca k sigla NUCLEO si cat costa as vrea raspuns rapid din partea grupului:)

rezistenta_ultras20.06.2009 19:55

nu se comercializeaza pentru moment materiale cu sigla grupului.

fenomenul nu are amploarea necesara pentru a putea face comert in Romania si nici nu o sa mai ia,iar sa faci ceva similar celor de la IRR...poate peste multi ani sau niciodata...

liquid squad21.06.2009 08:06

naspa ma:( si vroiam si eu o sapca dinaia pacat e marfa bafta in continuare

old_school_ultras25.06.2009 12:57

si pe mine m-ar interesa materiale cu siglele grupurilor din cele 2 peluze.pacat ca nu preia nimeni initiativa si sa le comercializeze.am vazut ceva pe siteul grupului ultras,dar nu cu sigla grupului,ci cu inscriptii generale,acab,ultras.pacat.

mihaita1325.07.2009 11:08

eu nu vad pozele:(

Ragnarok08.08.2009 09:28

-edit-

Ps: se poate sterge...

«123»