FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii Atmosfera

«123»
George Stan13.01.2009 09:14

1.

1.jpg

 

2.

2.jpg

 

3.

3.jpg

 

4.

4.jpg

 

5.

5.jpg

 

6.

6.jpg

 

7.

7.jpg

 

8.

8.jpg

 

9.

9.jpg

 

10.

10.jpg

 

11.

11.jpg

 

12.

12.jpg

 

13.

13.jpg

 

14.

14.jpg

 

15.

15.jpg

 

16.

16.jpg

 

17.

17.jpg

 

18.

18.jpg

 

19.

19.jpg

 

20.

20.jpg

Guardian13.01.2009 09:26

6 si 13 fularultras

bodanelu13.01.2009 09:37

George, nu inteleg ce treaba are poza 3 cu atmosfera?

George Stan13.01.2009 09:38

Nu prea are, dar acum las-o daca eu fac treaba robotic asta e :)

Piece of Mind13.01.2009 10:06

Poza 10 e bestiala! Imi revin in memorie momente din primavara lui 2006, cand mergeam pe Stadionul National...

STARforce13.01.2009 10:13

12 de la meciul cu Flocertina.

bodanelu13.01.2009 10:44

@piece poza 10 pare de la meciul CFR-Steaua. George oare asa e?

George Stan13.01.2009 11:05

Da, sunt clujeni aia :)

Piece of Mind13.01.2009 11:20
@piece poza 10 pare de la meciul CFR-Steaua. George oare asa e?

 

 

Nu conteaza ce sunt, parca revad aglomeratia fantastica de la meciurile din UEFA in 2006...

Bodanel13.01.2009 12:01

14 Viitorul inca poate sa sune bine pentru Steaua.

c.ronaldo1713.01.2009 12:10

Cinci.

Radu1813.01.2009 12:27

7.SUD mereu la inaltime.Sanatate baieti!

psr13.01.2009 13:26

4

Virgil13.01.2009 13:32

Dupa parerea mea imaginile in care e prezenta atmosfera produsa de suporteri, sunt 5, 6, 10 si 13. Am votat imaginea 13, pentru ca mi s-a parut ca se incadreaza cel mai bine in tema propusa.

Stanici13.01.2009 13:36

12. Fara discutii!

Azzido13.01.2009 13:36

15 ;)

drlv8513.01.2009 14:03

12 ! ~ un ideal in viata

dee13.01.2009 14:58
poza nr. 14, pentru ca reflecta perfect starea afectiva a suporterului stelist : durere reprimata si dezamagire.
MoWeed13.01.2009 15:00

12

Radu1813.01.2009 15:19

Ce kkt l-ati mai pus si pe maimutoiul ala de la meciul cu Timisoara?

rezistenta_ultras13.01.2009 15:45

din selectia facuta...15

raducule , iar nu-ti duci ideea pana la capat?

sabin130713.01.2009 16:13

15, si pt mesajul de pe gard

f234567k13.01.2009 16:27

11, din pasiune...

Wally13.01.2009 16:54

15! Fantastica atmosfera la meciul cu Lyon...

ultrash13.01.2009 16:58

4,5,10,15

«123»