FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii Atmosfera

«123»
RaMs3s13.01.2009 17:45

5,6 si 7 :rolleyes:

Daniel-Ionut13.01.2009 17:53

13 fularsteaua2

Azzidutza13.01.2009 18:23

6 si 15

korynna13.01.2009 18:27

11 Pentru ca defineste cel mai bine atmosfera care a fost sezonul asta si pasiunea, dar si ca sa il enervez pe Radu18 :smartass:

micutZu' Deni13.01.2009 19:36

POZA 14 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adidwu13.01.2009 19:45

13, la mare lupta cu 12 si 5.

drogul meu e steaua13.01.2009 19:51

poza 14 :) reprezinta viitorii suporteri ai Stelei ! :P

 

 

dbd13.01.2009 19:59

Ar fi mai multe de votat, dar am decis nr.7, SUD...

axl14.01.2009 08:03

6, indiscutabil.

Radu1814.01.2009 09:07
11 Pentru ca defineste cel mai bine atmosfera care a fost sezonul asta si pasiunea, dar si ca sa il enervez pe Radu18 :smartass:

Deci dastea imi faci korynna. :thumbdown:

@rezistenta_ultras Am motivele mele...cine stie cunoaste.Daca a ajuns un asemenea animal,alfel nu pot sa ii spun sa aiba poza pe site,atunci suntem jos de tot.Cum poate maimutoiul ala sa se incadreze la "atmosfera"?Ce mare branza a facut?

Stanici14.01.2009 09:18

Mie, unuia, cand vad poza aia, imi vin in minte atmosfera si "meciul" de la partida cu Timisoara. Nu il cunosc personal pe om - dar poza aia starneste amintiri.

korynna14.01.2009 09:38

Eh Radu are ceva personal cu el, dar nu vrea sa recunoasca. :P

rezistenta_ultras14.01.2009 10:02

fiecare voteaza in functie de ce simte cand se uita la o poza sau alta...poate selectia nu a fost prea inspirat facuta...

pana la urma e animal ca a fost agresat?sau e maimutoi ca stat in prima linie cand poate a avut ocazia sa fuga daca se simtea in pericol?

Radu1814.01.2009 10:25
fiecare voteaza in functie de ce simte cand se uita la o poza sau alta...poate selectia nu a fost prea inspirat facuta...

pana la urma e animal ca a fost agresat?sau e maimutoi ca stat in prima linie cand poate a avut ocazia sa fuga daca se simtea in pericol?

Prietene ma faci sa rad...te rog sa iti aduci aminte de anii trecuti...de deplasari gen Bistrita,Vaslui...in care existau adevarate lupte intre noi si fortele de ordine...asta e un nimic...sau de ce nu iti aduci aminte de meciul cu besiktas...poate iti aduci aminte ce s-a intamplat atunci cu unii baieti de la sud...Hai sanatate.

@Korynna stii tu ce si cum...

dee14.01.2009 10:42
...asta e un nimic...

 

"nimicul" asta fiind televizat devine semnificativ pentru toate incidentele dintre suporteri si fortele de ordine, fiind intiparit in memorie. Orice poza care-ti trezeste un feeling, o poti considera o poza de "atmosfera". Cand ma gandesc la "abuz", automat revad imaginea tanarului respectiv. Tie ti-a trezit indignare, repulsie , altora compasiune deci, atata timp cat poza transmite, nu vad de ce esti atat de revoltat de postarea ei.

Radu1814.01.2009 10:52

Se vede ca aveti 1-2 ani de stadion...nu vreti sa intelegeti ca in trecut s-au intamplat lucruri mult mai grave....

dee14.01.2009 11:26

analizam pozele, nu gravitatea evenimentelor. In fine, nu stiu de ce discut despre poza 11, eu am votat 14, pe care ( prin ceea ce transmite) o consider reprezentativa pentru tot turul de campionat.

rezistenta_ultras14.01.2009 11:30

sunt curios ce sentimente ar fi transmis poza asta parintilor tai daca erai tu in ea...daca de la ei ai mostenit unele trasaturi sufletesti...probabil ca indiferenta,nepasare...

 

SteLuTzZz14.01.2009 14:26

N`are rost rezistenta .

Sunt destui care vb prea mult pe forum .. dar ma intreb . Pe stadion cand ?!

 

snoWman_st314.01.2009 14:52

deja ati dat-o pe offtopic cu totii. s-a discutat deja destul despre meciul cu Timisoara, nu cred ca trebuie sa o luam de la capat.

 

poza aceea, care de fapt sunt 3 poze, mi se pare reprezentativa pentru meciul acela. toate 3 descriu perfect atmosfera din tribuna de la Steaua-Timisoara si perioada imediat urmatoare: bataie, nervi, scandaluri, frustrare, neputinta s.a. incearca sa intelegi si ce transmite poza, nu doar ce se vede in ea.

in legatura cu poza 3, care unora nu li se parea potrivita, mie mi se pare buna. atmosfera nu inseamna doar spectatorii din tribuna. uitati-va ce debandada si lipsa de concentrare e acolo. unii se uita prin tribune, trei vorbesc intre ei, unul alearga, altul isi trage sosetele. si aduceti-va aminte ce a urmat: un 3-0 sec. si banner-ul mai are tupeul sa le ceara RESPECT.

 

eu am votat cu 5, pentru atmosfera creata la Cluj.

Joint14.01.2009 15:29

15 !

lucvald-190214.01.2009 16:19

12 - indubitabil !

 

 

20 si 2 - mentiune

redondo14.01.2009 17:36

6,13 si 15.

Robinson Rufay Zapata15.01.2009 12:43

19-defineste jocul Stelei din tur

steaua_gloria15.01.2009 12:49

PAC PAC NU TE-AM VOTAT :bananadance::wanker:

«123»