Da, reactia publicului la meciul cu galatenii va fi determinanta. Pentru ca la auzul unui stadion scandand "Mirel Radoi", chiar daca nu vor mentiona asa ceva, jurnalistii cel putin nu vor putea sa afirme contrariul.
Mai mult decat atat, cred ca si mai importanta va fi reactia grupurilor organizate de suporteri (cu precadere SUD-ul, ca ei sunt cei care iau cel mai des atitudine). Tocmai de aceea cred ca membrii acesto grupuri ar trebui sa se gandeasca FOARTE BINE ce linie adopta si ce mesaje vor afisa. Pentru ca ei ar putea fi pe de o parte scanteia care declanseaza totul sau ar putea fi tocmai simbolul unitatii si al modului superior de intelegere a suporterilor stelisti.
kishcutia, ma bucur ca am ajuns la un acord..si ca am aflat ca esti fata
s'auzim de bine !
