Orice ar spune si cel mai obsedat suporter al lui Mirel Radoi, favoritul lui a dat cu mucii in fasole aseara pe masura educatiei si bunului sau simt.
Daca primul gol al lui Rosenborg nu i se poate imputa pentru simplul motiv ca nu a fost acolo unde trebuia sa fie, adica in centrul apararii, la golul doi atat a jucat batuta pe loc pe langa atacantul ala incat m-a disperat. Cred ca a fost vadit incomodat de o bashina care nu-i dadea pace si pe care voia sa o tina ascunsa de ziaristii rauvoitori care incearca sa ii blocheze transferul la Real Madrid, echipa care in sfarsit este dispusa sa dea 5 milioane de dolari pentru ca Steaua sa il PASTREZE pe Radoi. Iar la golul trei am primit o lectie de fotbal adevarat, o descoperire de ultima ora a vedetei din Ghencea. Un un-doi reusit intre piciorul stang si cel drept al superstar-ului lui Behehecali l-a facut sah-mat pe propriul portar.
Degeaba a pus cireasa pe varful rahatului cu golul marcat, Steaua era sufocata.
Du-te, Mirele, unde vrei tu, dar eu sper sa te duci in Asia, sa nu mai strici si meciurile nationalei, macar!
