30.12.2008 10:33
La ce ora e meciu?
18.30
La ce ora e meciu?
18.30
sarumana, sper sa ajung si io
prezent, FORZA Steaua!!!
I-am batut mar pe ungurii de la Alba Volan.
Evolutia scorului:
1-0 A marcat Severson, in minutul 2:30 al reprizei a doua.
Imediat dupa gol, pe patinoar a rasunat "Maria" (Scooter) .
2-0. A marcat Georgescu, in minutul 9.
3-0. Acelasi Georgescu, in minutul 18:47.
4-0. Tot Georgescu, in minutul 5:03 in repriza a treia, dupa o actiune personala superba!
4-1, in minutul 7:40.
5-1. Tapu, in minutul 13:14, dupa o actiune colectiva de toata frumusetea.
6-1, Geru in minutul 16:18.
6-2, in minutul 17:17.
pacat ar fi meritat mai multi supoteri echipa dupa trofelul castigat, FORZA Steaua!!!
georgescu e un super jucator.