FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA A CASTIGAT CEA DE-A 22 CUPA A ROMANIEI LA HOCHEI

«123»
pukka30.12.2008 10:33
La ce ora e meciu?

 

18.30

 

 

Marius30.12.2008 10:33

sarumana, sper sa ajung si io

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE30.12.2008 12:39

prezent, FORZA Steaua!!!

Lari30.12.2008 19:02

I-am batut mar pe ungurii de la Alba Volan.

 

Evolutia scorului:

 

1-0 A marcat Severson, in minutul 2:30 al reprizei a doua.

 

Imediat dupa gol, pe patinoar a rasunat "Maria" (Scooter) .

 

2-0. A marcat Georgescu, in minutul 9.

 

3-0. Acelasi Georgescu, in minutul 18:47.

 

4-0. Tot Georgescu, in minutul 5:03 in repriza a treia, dupa o actiune personala superba!

 

4-1, in minutul 7:40.

 

5-1. Tapu, in minutul 13:14, dupa o actiune colectiva de toata frumusetea.

 

6-1, Geru in minutul 16:18.

 

6-2, in minutul 17:17.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE30.12.2008 21:09

pacat ar fi meritat mai multi supoteri echipa dupa trofelul castigat, FORZA Steaua!!!

grgapitic2231.12.2008 18:11

georgescu e un super jucator.

«123»