Acum culoarea lui este becalie!
Adriane, stai putin!
Te hazardezi spunand o porcarie ca aceasta. Lacatus NU a venit (inca) la Steaua si tu deja il improstii cu venin. Asteapta sa vedem daca vine sau nu la Steaua in primul rand.
Poate daca va veni, el nu vede sa se alieze cu Becali, ci poate dorinta lui este de a nu lasa acest club la greu, avand in vedere ca ciobanul va continua sa ramana le echipa indiferent de scandarile suporterilor.
Uite o parte preluata dintr-un articol al unui ziarist care vede altfel aceasta problema:
De ce e dispus Lãcãtuș sã revinã atât de repede la Steaua? E simplu. Pentru cã iubește acest club. ªi asta îl face sã uite repede problemele recent provocate de patron. Nu-i pasã cã va fi din nou un scut împotriva tribunei, nu-l intimideazã cã la primul pas greșit va încasã din nou vorbe grele din partea lui Becali… el știe doar cã prin vene îi curge sânge roș-albastru. Va fi de ajuns? Pentru început da. Pe termen lung însã cred cã doar dacã atmosfera din Ghencea se va schimba, în ceea ce privește conducerea, vom putea vorbi despre un nou antrenor de succes.
