FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O mizerie!

«123»
CoRsSo12.12.2008 18:41

3 cuvinte : Sugi p**A , Gigi!

sabin130712.12.2008 19:25

@xray_rom

Inca o data, nu trebuia sa ma convingi.:) Tortele imi plac pentru ca fac parte din spectacolul peluzei, tinute in mana si apoi stinse sau aruncate in loc sigur. Bineinteles ca nu se justifica in niciun fel cineva care ar lua la tinta cu o torta capul vreunui jucator sau care aplica o corectie portarului advers in meci amical.

 

xray_rom12.12.2008 19:31
@xray_rom

Inca o data, nu trebuia sa ma convingi.:) Tortele imi plac pentru ca fac parte din spectacolul peluzei, tinute in mana si apoi stinse sau aruncate in loc sigur. Bineinteles ca nu se justifica in niciun fel cineva care ar lua la tinta cu o torta capul vreunui jucator sau care aplica o corectie portarului advers in meci amical.

Atunci e ok.M-am mai linistit!:))

Grenada12.12.2008 23:41

Eu nu l-as numi "O mizerie!" cred ca , cuvantul potrivit si corect pentru chestia aia ar fi Infectie

«123»