3 cuvinte : Sugi p**A , Gigi!
3 cuvinte : Sugi p**A , Gigi!
@xray_rom
Inca o data, nu trebuia sa ma convingi.
Tortele imi plac pentru ca fac parte din spectacolul peluzei, tinute in mana si apoi stinse sau aruncate in loc sigur. Bineinteles ca nu se justifica in niciun fel cineva care ar lua la tinta cu o torta capul vreunui jucator sau care aplica o corectie portarului advers in meci amical.
@xray_romInca o data, nu trebuia sa ma convingi.
Tortele imi plac pentru ca fac parte din spectacolul peluzei, tinute in mana si apoi stinse sau aruncate in loc sigur. Bineinteles ca nu se justifica in niciun fel cineva care ar lua la tinta cu o torta capul vreunui jucator sau care aplica o corectie portarului advers in meci amical.
Atunci e ok.M-am mai linistit!![]()
Eu nu l-as numi "O mizerie!" cred ca , cuvantul potrivit si corect pentru chestia aia ar fi Infectie