auziti...explicatimi si mie cum vreti voi sa vanda Becali Steaua!!!???cine credeti ca o sa cumpere Steaua dupa???Meir???voi crdeti ca exista in Romania patron mai bun decat Becali??credeti-ma nu exista!!!se alege praful de Steaua daca pleaca Becali !!!da voi sunteti inconstienti si nu va dati seama!!!
Se pare ca nu ti-ai ales degeaba numele asta!Chiar ti se potriveste!You should "think again" before writing such stupid things!Daca pleaca Becali sunt sigur ca sunt multi oameni de afaceri care ar vrea sa bage bani la Steaua!Si daca chiar nu se gaseste nimeni am putea sa finantam noi suporterii Steaua,luand exemplul unor echipe precum Barcelona sau Benfica,care au suporteri cotizanti!Eu as fii de acord sa dau cate 10 euro pe luna pentru Steaua!Si daca s-ar mai gasi inca 100.000 de suporteri sa faca acelasi gest clubul ar avea banii necesari sa isi desfasoare activitatea!In plus cu banii castigati din Liga Campionilor clubul ar putea face si niste transferuri in fiecare vara si iarna!Si mai sunt si veniturile din bilete,publicitate si drepturi de televizare!Deci nu e asa greu precum pare!Mai important e sa plece ciobanul intai!
