Daca jocul de azi ti s-a parut magnific, desi am fost inexistenti, dc ai criticat vehement jocul de la Bucuresti in care am pierdut doar cu 1-0? Atunci am avut 2 bari si alte 2-3 ocazii bune... Alta maniera de joc. Alt antrenor. Iti dai seama de abia acum cat de penibil ai fost...
Esti un fraier.Esti si batut in cap pe deasupra.
Normal ca mi-a placut jocul de azi.Normal ca mi-a placut.Dupa un inceput de sezon in care jocul "facut" de Lacatus mi-a scos fire albe, normal ca jocul de azi mi-a placut.
Cum am pierdut acasa prietene?Ti s-a parut ca am jucat atunci mai curajos decat am jucat acum?NU!
Nu am jucat atunci nimic.Am stat si ne-am aparat.Si am tinut de rezultat.Si apoi ne-am plans ca ne-au anulat aia un gol cand aia s-au retras in aparare dupa 1-0.
"Aaaaa....dar ce conteaza...Laca, Laca, Laca!"
Tu nu vezi ca echipa e terminat din punct de vedere fizic.Astia nu pot duce 90 de minute.
Pregatirea din vara a fost facuta deampixu.Ma intelegi?
De aia abia fug astia.