FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bayern Munich - Steaua 3 - 0

«123»
fcsteaua.ro25.11.2008 21:47

Bayern Munich 3 - 0 Steaua Bucuresti

Fiorentina 1 - 2 Lyon

 

Steaua Bucuresti: 1. Zapata - 4. Golanski, 3. D. Goian, 24. Ghionea, 18. P. Marin - 6. M. Radoi, 8. Ov. Petre (20. Lovin '66) - 16. Nicolita, 10. Dayro Moreno, 7. Szekely (9. Semedo '63) - 28. B. Stancu (30. Tiago Gomes '78).

 

Antrenor: Dorinel Munteanu

 

Steaua pierde la Munchen cu scorul de 3 - 0. Infrangerile in Liga Campionilor sunt deja o obisnuita pentru echipa noastra.

 

Aceste infrangeri si comportamentul ciobanului din fruntea echipei indeparteaza cat mai mult suporterii de echipa. Suporterii stelisti prezenti la Munchen au scandat minute in sfarsit "Plecati din Ghencea" semn ca este clar o ruptura intre echipa si fani.

 

Echipa din Ghencea mai poate salva sezonul printr-o victorie impotriva Fiorentinei care ne-ar asigura un loc in Cupa UEFA.

 

SteauaToronto

 

maye25.11.2008 21:50

sa-i vad in saci d gunoi pe toti comentatorii astia sclavi...

despre meci...nimic..ati vazut si voi..Radoi si restu`...

respect celor ce au facut deplasarea!

CaTaLiNsm StElIsTu25.11.2008 21:50

Atata putem:-|.Asta este....

CreaTor25.11.2008 21:50

Un fleac , ne-au ciuruit !!

catasteaua1725.11.2008 21:51

se strang bani pentru decapitarea cibanului ofertanti???

zmarandescu e mercenar

DanStan25.11.2008 21:51

Se poate si mai rau...

brada25.11.2008 21:52

revenind

O carpa de antrenor

carpe de jucatori

Cancer de finantator

Daca Dumnezeu se mai uita prin Romania ar trebui sa vada ca sunt vreo 2 milioane de romani care sufera :) restu au plecat sa tina cu Dinamo

Mircea25.11.2008 21:52

Dau si eu 200 de euro numai sa-l vad in pungi de Cora pe cioban!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE25.11.2008 21:52

AFARA CU Becali DIN Ghencea.

CreaTor25.11.2008 21:52
se strang bani pentru decapitarea cibanului ofertanti???

zmarandescu e mercenar

 

 

Da se strang , avem deja Cutia "Omorati Ciobanu`" Bagam acolo sa il ajutam sa scape pamantu de o umbra nedorita , cu miros de branza si ceapa !!

Dano25.11.2008 21:52

N-ai ce sa le reprosezi....cu dulapurile alea unu si unu.....echipa lumii. Saracul Dorinel nu are nicio vina......

catasteaua1725.11.2008 21:53

aia nu mai sunt stelisti care tin cu Dinamo cu Steaua pana la moarte cu si fara cioban

costhinia25.11.2008 21:54

e clar ca acesti jucatori nu pot mai mult. astea le sunt limitele. nu antrenorul e de vina. poate sa vina si murhinio ca nu poate face nimic. trebuie schimbata generatia de jucatori. astia atata pot. atatea meciuri fara victorie, atatia ani fara nici un trofeu...e cam mult.

Catalyn0725.11.2008 21:54
Se poate si mai rau...

 

adica sa ne bata si Fiorentina, presupun...

1on25.11.2008 21:54

@"contestatarii" Fiarei:

 

Vreo diferențã? Eu nu vãd. 5 antrenori, același patron.

CreaTor25.11.2008 21:55
N-ai ce sa le reprosezi....cu dulapurile alea unu si unu.....echipa lumii. Saracul Dorinel nu are nicio vina......

 

As avea io ceva de zis !! Dulapurile alea tot 2 picioare au si tot oameni sunt !!

Protasov25.11.2008 21:56

Nihil est incertius volgo.

Afara cu debilul mintal din loja! Chemati-l pe Lacatus inapoi!

DanStan25.11.2008 21:57

Tre' s-o luam de jos. Trebuie construita o noua echipa. Altfel vom mai avea suprrize de-astea.

strezahuzum25.11.2008 21:57

Ce aveti mah cu Dorinel ? Ce vreti de la el ? Sa-l se apuce de magie neagra sa-l blesteme pe Ribery si sa-l ameteasca pe Toni ?

 

Ce sa faca Dorinel ? Nu a avut mijlocas stanga de valoare, marea speranta Stancu a fost praf si pulbere, la mijloc erau responsabili cu constructia Ov Petre (lipit cu scotch si strans cu surubelnita, sa nu-i cada oasele) si Radoi. Ce sa faca Dorinel in conditiile astea ?

Joga Bonito25.11.2008 21:58

ofer 2,000 de euro...!

 

Dorinele esti penibil, puteai sa-l introduci 5 minute pe Arthuro pt un gol de onoare... dar se pare ca si tu faci jocurile ciobanului.

 

Forza Steaua 1947, Steaua cea adevarata!

brada25.11.2008 21:58

facem un cerc missa pentru inlaturarea ciobanului ? da sa stiti de acuma ca eu nu beau urina

stelistu2325.11.2008 21:59

...nu e vina lu Dorinel

Catalyn0725.11.2008 22:00

cred ca moare ciobanu ca e in campanie si nu poate iesi la televizor sa mai balacareasca 2, 3 persoane

Piece of Mind25.11.2008 22:00
Chemati-l pe Lacatus inapoi!

 

 

Sigur daca revine Laca relanseaza lupta pentru titlu si bate Fiorentina...avem intr-adevar suporterii pe care ii meritam!

DanStan25.11.2008 22:01
adica sa ne bata si Fiorentina, presupun...

 

Aia n-ar fi nimic. Aia joaca saptamanal in Serie A, stau bine si fizic si psihic si tehnic. Daca nu erau asa imbatraneau prin serie C. Ma gandeam ca poate ne da 4 Urziceniu' ...

 

facem un cerc missa pentru inlaturarea ciobanului ?

Un cerc in forma de cruce ar avea efect maxim ...

«123»