25.11.2008 16:37
Pai ar fi acelasi drac. Tot jucatori slabi, doar ca ar avea alt nume...
Asa e dar parca acestia 2 sunt cei mai enervanti atunci cand au mingea la picior. aaaa...scuze mai era si Nesu.
Pai ar fi acelasi drac. Tot jucatori slabi, doar ca ar avea alt nume...
Asa e dar parca acestia 2 sunt cei mai enervanti atunci cand au mingea la picior. aaaa...scuze mai era si Nesu.
Titi Dumitriu: "pulhac are dreptate..Steaua e numai una!")))))))))))))))))))))))))))))
prea tare asta! ![]()
au fost criminali..am ras cu lacrimi...si a2a zi la stiri au zis ca ei defapt cantau melodia lor..a dinamovistilor si ca a pus cineva melodia Stelei
..e imposibil sa nu`i injuri..au fost prea scumpi ![]()
astept bannerele corespunzatoare la meciul Steaua - Dinamo ![]()