FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Torje, Pulhac și Ropotan, beți, cântã 'Steaua e numai una' :) (ProSport)!

«123»
redondo25.11.2008 16:37
Pai ar fi acelasi drac. Tot jucatori slabi, doar ca ar avea alt nume...

Asa e dar parca acestia 2 sunt cei mai enervanti atunci cand au mingea la picior. aaaa...scuze mai era si Nesu.

Guardian25.11.2008 18:20
Titi Dumitriu: "pulhac are dreptate..Steaua e numai una!" :)))))))))))))))))))))))))))))))

prea tare asta! :thumbup:

4_ever_steaua25.11.2008 19:34

au fost criminali..am ras cu lacrimi...si a2a zi la stiri au zis ca ei defapt cantau melodia lor..a dinamovistilor si ca a pus cineva melodia Stelei :))..e imposibil sa nu`i injuri..au fost prea scumpi :))

fansteaua4625.11.2008 23:57

astept bannerele corespunzatoare la meciul Steaua - Dinamo :gathering:

«123»