Bai "zmeilor" ( astia care ziceti ca in Peluza Nord s-a imputit treaba ) aveti tupeu sa ziceti asta fata in fata cu Dorin sau cu Mustata ? Pe net toti sunteti viteji.... Am citit pe un site ca Dorin statea si se uita cum isi luau ceilalti bataie, o prostie mai mare ca asta nici ca n-am citit pana acum. Dorin si cei din A47V au vrut sa se duca la sud , dar in momentul ruperii gardului dintre PN si tribuna a IIa s-a pus Zmarandescu in fata gardului si a vrut sa explice incidentele ( nu prea am inteles ce-a zis ) . Asa ca numai comentati aiurea daca nu stiti treaba din peluze.
Bogdane , nu ai de ce sa le dai lamurire unor CETATENI .
bai ultrasu' lu Jiji, mai lasa-ma cu povestile cu cetateni!
1. la meci cand era mustata cu zmarandescu la t2 si incercau sa opreasca scandalul, frate-miu a zis destul de tare "asta merita calcat primu in picioare" ca sa il auda si bijnitarul de mustata care era la 2 metri de noi.
2. nu sunt bucurestean, nu-mi place bucurestiul si nici bucurestenii nu prea imi sunt la suflet (motive sunt destul de subiective - mi se par cei mai neciopliti dintre romani, asta ca sa nu zic tarani) si totusi la meci cand am vazut ca a intrat zmarandescu si ulterior jandarmeria peste suporterii stelisti, fie ei si bucuresteni, am simtit ca-mi fierbe sangele in vene daca nu fug acolo. primul am fugit acolo si dupa 10 minute se intorc si restul de la sud ce plecasera in nord.
concluzia e urmatoarea:
- 5 gorile s-au pisat pe o peluza intraga. felicitari celor care se numara printre cei 3000 de la PN!
- ciobanul v-a scos pt a enspemia oara resposanbili de huliganismul de pe stadion. te mai miri de legile jegului de mitica?
astept sa vad protestele de la Craiova si atitudinea fata de cioban. oare cat o sa dureze?
@Alin Marinescu, Bogdan Punkeru: la urmatoarele meciuri din provincie va invit sa mergeti cu mine pana la stadion. adica fara galerie sau escorta politiei. sa va vad in momentul in care va fugaresc/bat 50 de huligani cum reactionati, cat de ultrasi sunteti si cat de viteji.