FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Timisoara 2 - 2 (0 - 0)

«1234»
Guardian14.11.2008 08:52
Ochirosii si Pedriel au fost chemati de Dorinel de la Steaua II, sa joace contra Timisoarei! - Semedo aut de la prima echipa pentru meciul de sambata.

asa mai vine si Dorinel de acasã . :)

Marius14.11.2008 09:00

Un mesaj din București

Poli p... s-o b.... :cool:

Virgil14.11.2008 09:45

FC Steaua a stabilit preturile biletelor pentru partida cu FC Timisoara, din data de 15 noiembrie, ora 21:00. Acestea vor fi puse in vanzare luni, 10 noiembrie, si vor fi disponibile la casele de bilete de la stadionul Steaua. De asemenea, incepand de miercuri, 12 noiembrie, se vor vinde bilete si online, pe www.bilet.ro si www.bilete.ro.

 

Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

FOTOLII: 50 LEI

TRIBUNA 0: 30 LEI

TRIBUNA 1: 20 LEI

TRIBUNA 2: 15 LEI

PELUZE: 5 LEI

 

Programul caselor de bilete de la stadionul "Steaua" este urmatorul:

 

Luni - Vineri: 12:00 - 18:00

Sambata: 10:00 - 14:00

 

FC Steaua Bucuresti le atrage atentia suporterilor care vor sa participe la partida Steaua - FC Timisoara sa achizitioneze bilete doar de la casele de bilete ale clubului sau prin intermediul partenerilor online agreati. Conducerea clubului nu poate garanta validarea biletelor achizitionate de la alte surse decat cele mentionate mai sus.

 

De asemenea, spectatorii sunt rugati sa respecte urmatoarele reguli:

 

1) accesul suporterilor se face doar prin portile indicate pe bilet

2) suporterii sunt obligati sa-si ocupe locul de pe randul si din sectorul indicat pe bilet

3) suporterii sunt rugati sa vina la stadion incepand cu ora deschiderii portilor, pentru evitarea aglomeratiei

4)suporterii sunt rugati sa-si procure biletele incepand cu prima zi in care acestea sunt puse in vanzare. Programul caselor de bilete este afisat permanent pe site-ul oficial si la casele de bilete

5) accesul suporterilor la Peluza II va fi facut numai pe partea tribunei a II-a.

 

Pe stadionul Steaua, spectatorilor le este INTERZIS sa intre cu urmatoarele obiecte si in urmatoarele situatii:

 

a) cu materiale pirotehnice de orice natura (artificii, torte, fumigene, etc)

b) cu bauturi alcoolice

c) sub influenta alcoolului

d) cu recipienti cu apa sau bauturi racoritoare de orice fel (sticle, PET, cutii din carton)

e) cu arme albe (cutite, surubelnite, metale ascutite, lacate, etc)

f) cu monezi, brichete, umbrele, manunchiuri de chei, mai multe brelocuri, etc

g) cu steaguri cu bete din plastic cu diametru mai mare de 16 MM

h) cu materiale de propaganda care incita la: denigrarea tarii, xenofobie, ura nationala, rasiala, de clasa ori religioasa, la discriminari de orice fel si la violenta publica

i) cu camere de filmat de tip handycam

 

Daca vor exista spectatori care, din necunoastere a regulilor stabilite, vor veni la stadion cu obiecte interzise, acestea vor fi depuse intr-un spatiu special amenajat si recuperate la sfarsitul partidei, pe baza unor bonuri eliberate de club.

 

steauafc.com

SRamos14.11.2008 12:35

Poli, de la Bucuresti se da ora exacta in fotbal :excl:

 

4_ever_steaua14.11.2008 12:38

meciul este pe antena1..nu pe GSP cum scrie aici

Cracker14.11.2008 12:53

fetitele pleaca la 6 dimineata cu autocarele din Timisoara :) trebuie sa ne razbunam pentru cei care au patit-o data trecuta(cvucs)aici am citit despre deplasarea fetitelor :thumbdown:

Virgil14.11.2008 14:21

Munti crede ca FCT e o echipa puternica, dar in ciuda acestui fapt mizeaza pe victorie.

 

El a renuntat la ideea de a-i folosi pe Pedriel și Andrei Ionescu in meciul de maine si i-a retrimis la echipa a doua.

 

Cu exceptia lui Ovidiu Petre si Eme tot lotul e valid. Cu toate acestea Dorinel nu s-a hotarat care vor fi primii 11 jucatori cu care va incepe meciul. E firesc, fiindca exista dubluri pe toate posturile.

 

In opinia mea, din primul 11 nu ar trebui sa lipseasca:

 

Zapata

 

Ogararu, Goian, Ghionea, Marin

 

Nicolita, Radoi, Tiago, Ochirosii

 

Dayro, Kapetanos

Virgil14.11.2008 14:45
Sa iubesti si sa tremuri cand o vezi...asta e Steaua mea,draga prietene si iti spun eu ca nu ma mai fac bine niciodata.

 

Super Marius! Sa nu indraznesti sa gandesti macar, ca "te vei face bine vreodata". Pentru ca e o "boala" incurabila. :))

 

mountytoma14.11.2008 18:56

mi-ar placea sa-l vad pe Neaga titular, sa joace si el o data 90 de minute, si sa batem cu 3-0. plus cateva bare, asa sa ne tina in priza...

Virgil14.11.2008 19:13

 

 

3.Steaua Bucuresti - FC Timisoara

Stadion: "Ghencea" 15.11.2008 ora 21.00

 

A: Balaj Cristian (Baia Mare)

A1:Nica Cristian (Ploiesti)

A2:Onicas Ioan (Zalau)

R: Constantin Augustus (Rm.Valcea)

Obs:Mihalache Dumitru (Bucuresti)

Petrescu Dan (Bucuresti)

Robinson Rufay Zapata14.11.2008 19:49

@mountytoma

 

ce vise frumoase ai , dar din pacate irealizabile in acest moment...

Cracker14.11.2008 20:53

1 solist care merge sa bagam la pariuri maine seara?

SzabiStelistu14.11.2008 22:37

Toja a fost convocat la nationala Columbiei pentru meciul amical cu Nigeria, din 19 noiembrie. Ceilalti stelisti, Dayro Moreno si portarul Zapata nu apar pe lista selectionerului.........(sport.ro)......deci Toja este un fotbalist foarte bun pe partea stanga......sta pe banca,si si asa este convovat,pentru ca a aratat ca este foarte talentat in meciul cu brazilia....sper sa fie titular cu Timisoara :X:X:XFORZZA Steaua!!Pronostic : 1

Guardian15.11.2008 02:16

ceva imi spune cã se terminã cel putin 2-0 :) pentru Steaua bineînteles

clausblaus15.11.2008 10:19
@mountytoma

 

ce vise frumoase ai , dar din pacate irealizabile in acest moment...

Din fericire, pentru noi,nu ne poate opri nimeni sa visam frumos!

b0RMA15.11.2008 11:05
Toja a fost convocat la nationala Columbiei pentru meciul amical cu Nigeria, din 19 noiembrie. Ceilalti stelisti, Dayro Moreno si portarul Zapata nu apar pe lista selectionerului.........(sport.ro)......deci Toja este un fotbalist foarte bun pe partea stanga......sta pe banca,si si asa este convovat,pentru ca a aratat ca este foarte talentat in meciul cu brazilia....sper sa fie titular cu Timisoara :X:X:XFORZZA Steaua!!Pronostic : 1

SzabiStelist,desi la nationala columbiei Toja este titular,la Steaua nici nu prinde banca de rezerve.Sa speram ca Dorinel il va titulariza sau macar sa il lase pe banca.

steaua_gloria15.11.2008 11:40

deseara batem ! rupem banatul !

 

mi-am schimbat parerea, mi-au revenit corabiile la suprafata.

RaMs3s15.11.2008 13:47

oare cate bilete s'au vandut ?

sper sa fie stadionu plin...

andrey_ptm_steaua15.11.2008 14:27

Forzza Steaua :steag_cruce_invers:

Adrian_Neaga.jpg

b0RMA15.11.2008 15:01

Semedo,Plesan,Ochirosii,Toja - vad meciu din tribune

Neaga - titular

 

sursa sport.ro :)

Eu imi doream primu 11 sa fie asa

Zapata - Ogararu Ghionea Goian P.Marin - Nicolita Thiago Radoi Neaga(Toja) - Kapetanos Dayro

Rezerve : C.Vatca,Golanski,Rada,Toja(Neaga),Ochirosii,B.Stancu,Pedriel

Lance15.11.2008 15:33

sper sa fie titular si toja da este bine ca Dorinel ruleaza lotu de jucatori :D

b0RMA15.11.2008 15:37

Chiar ma bucur pt Neaga...dar ma intreb asa:Daca toja Semedo si Ochirosii sunt in afara lotului cine ar putea evolua pe banda stanga in locul lu Neaga in cazul unei accidentari(doamne fereste) sau a unei epuizari fizice?Szekely?Nu prea cred...

weeezer15.11.2008 16:45

Nicolita

bubu_steaua15.11.2008 16:48

ma bucur ca joaca Neaga.hai Steaua!!!! fularultras

 

:steagcruce:

Robinson Rufay Zapata15.11.2008 20:25

nimic bun , oamenii din tribuna fac ce vor , numai incurajarea echipei nu , Steaua ia gol , e varza tot ce se intampla in acest moment cu referire la Steaua

«1234»