E cert ca a jucat bine Steaua impotriva lui Dinamo, dar sa nu uitam ca este primul joc si intotdeauna e o senzatie de prospetime, de nou, ceea ce vreau sa vad este o deplsare dasta care pare usoara gen Otopeni,Gaz Metan, cu o echipa mica ,nu cu Dinamo ,ca stie toata lumea ca mereu s-a jucat cu inima acest derby cel putin de catre romani, adica aici am curaj sa zic ca in derby, orice jucator de la Steaua si Dinamo ar juca si pe gratis acest meci, sunt prea mari orgolile, dar o sa constat o schimbare cand o sa vad o victorie daia cu cel putin 3-0 in deplasare, dar la o echipa mica, nu una bucuresteana sau mai stiu eu una cu care se bate la titlu, asta chiar pot sa zic ca ar fi o premiera, eu cel putin de foarte ,foarte mult timp nu am mai vazut o echipa dezinvolta in deplasare, in Ghencea normal ca sa jucat bine pt ca sunt multi oamnei care vin la stadion.
