FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Culise

«14567816»
Dubios20.12.2008 13:50

Nu pot sa cred ca sunt astfel de oameni la Steaua:)

kaymack21.12.2008 10:06
Pai din cate am inteles,puteam sa si pierdem meciul din cauza asta.Nu am fi fost la prima abatere.Ai vazut ca la galata s-au dat si erau cam aceleasi persoane ca si la Firenze.Nu vreau sa vorbesc aiurea, dar chiar cred ca pentru binele Stelei, mai bine ca nu s-au dat.

 

 

oricum am pierdut

 

referitor la torte,nu o sa arunc acum acuze in stanga si in dreapta dar taranu' stie de unde avem tortele ceea ce e foarte grav,avem sifoane printre noi,asa ca aveti grija cu cine vorbiti si ce vorbiti

 

 

L`a prins in poza asta e cel mai rau...am vazut la stiri si am ramas :|

grizzly22.12.2008 02:23

u play, u pay!

pacat. daca asta merita puscarie, gb merita facut cadou la canibali.

MarkCortez07.01.2009 02:14

Se pare ca Mosu' a fost darnic anul asta. Pe langa coruptie Jiji o sa intre in proces si cu un fals. Nu e rau. Din ce in ce mai bine. Ca sa nu zic de bucuria pricinuita de dosaul cu transferurile...oare chiar sa se duca la fund Giovani, Victor, Borcea ? Doamne Ajuta ! Ma duc sa-mi cumpar maine teren langa Jilava, ca daca intra baietii la parnaie, se face cartier de puscarii de lux pe acolo...

MarkCortez27.01.2009 19:12

Umbla un zvon ca mai multi de la Nord ar pleca la Sud sau la tribuna. Stiti ceva ?

Adrian27.01.2009 20:17

Am inteles ca Gigel va vinde Steaua doar daca va fi bagat la puscarie. Sa speram ca asta se va intampla cat mai repede.

AdiM27.01.2009 21:00
Umbla un zvon ca mai multi de la Nord ar pleca la Sud sau la tribuna. Stiti ceva ?

 

plm hai sa discutam ca pizdele la coafor despre vietile altora.... Tu chiar te-ai gandit inainte sa scrii aici intrebarea asta?

korynna27.01.2009 21:04

@Adi

 

:laugh: pac pac :laugh:

axl27.01.2009 21:09

Eu daca-as sta la nord m-as muta la sud. Fiind in emisfera nordica, la sud e mai cald. Si vara invers.

MarkCortez28.01.2009 14:51
plm hai sa discutam ca pizdele la coafor despre vietile altora.... Tu chiar te-ai gandit inainte sa scrii aici intrebarea asta?

Nu intrebam cine a plecat si de ce, nu era o barfa ..pur si simplu a fost o intrebare pt daca se inatmpla asa sunt curios cine o sa mai ramana la Nord. Plus ca leaderii din Nord ar trebui sa-si puna ceva intrebari ca din ce in ce mai putini suporteri ADEVARATI vin/raman la Nord.

ultras200428.01.2009 16:44

isi pun ei alte intrebari acum

korynna28.01.2009 17:03

Mai sunt o gramada de brigazi si independenti care raman la Nord care o sa aiba grija de peluza pe care unii la greu o parasesc.

AdiM28.01.2009 17:33
Mai sunt o gramada de brigazi si independenti care raman la Nord care o sa aiba grija de peluza pe care unii la greu o parasesc.

 

(...) nu-nteleg ce vrei sa spui cu peluza parasita la greu, da ma rog, nu tin neaparat sa le-nteleg pe toate.. :)

korynna28.01.2009 17:51

Atunci nu ma mai intreba. La subiectul asta nu tin la caterinca.

Gezets28.01.2009 17:57

Nimeni nu este de neinlocuit...

Stanici28.01.2009 21:09
Nimeni nu este de neinlocuit...

 

Pai daca e asa, ar trebui inlocuiti destui...

Gezets29.01.2009 06:28
Pai daca e asa, ar trebui inlocuiti destui...

 

ma rog,cu cateva exceptii...

cine crede ca Sud este solutia e liber s o faca,ramanem aceeasi buni prieteni ca si pana acum.

Radu1829.01.2009 15:45

La Multi Ani Glas! :steag_cruce_invers:

Stefan8829.01.2009 19:38

La multi ani GLAS.

Stanici29.01.2009 19:45

S-au orientat bine, s-au infiintat inaintea inceperii campionatului, sa nu dea de baut. :alcoholic:

La multi ani, baieti!

ADRIAN PACURAR29.01.2009 19:58
:) Multam :steag_cruce_invers:
Fane29.01.2009 21:11

La multi ani GLAS.

ultras200430.01.2009 20:54
Mai sunt o gramada de brigazi si independenti care raman la Nord care o sa aiba grija de peluza pe care unii la greu o parasesc.

 

foarte putini

 

Maresal08.02.2009 09:17
S-au orientat bine, s-au infiintat inaintea inceperii campionatului, sa nu dea de baut. :alcoholic:

La multi ani, baieti!

 

Oricum au dat de baut :)

MarkCortez12.02.2009 22:18

Ok. A plecat si TRIADA. Cine mai ramane la Nord ? Ca din spate nu mai vine nimeni...

«14567816»