Nu pot sa cred ca sunt astfel de oameni la Steaua:)
Nu pot sa cred ca sunt astfel de oameni la Steaua:)
Pai din cate am inteles,puteam sa si pierdem meciul din cauza asta.Nu am fi fost la prima abatere.Ai vazut ca la galata s-au dat si erau cam aceleasi persoane ca si la Firenze.Nu vreau sa vorbesc aiurea, dar chiar cred ca pentru binele Stelei, mai bine ca nu s-au dat.
oricum am pierdut
referitor la torte,nu o sa arunc acum acuze in stanga si in dreapta dar taranu' stie de unde avem tortele ceea ce e foarte grav,avem sifoane printre noi,asa ca aveti grija cu cine vorbiti si ce vorbiti
L`a prins in poza asta e cel mai rau...am vazut la stiri si am ramas ![]()
u play, u pay!
pacat. daca asta merita puscarie, gb merita facut cadou la canibali.
Se pare ca Mosu' a fost darnic anul asta. Pe langa coruptie Jiji o sa intre in proces si cu un fals. Nu e rau. Din ce in ce mai bine. Ca sa nu zic de bucuria pricinuita de dosaul cu transferurile...oare chiar sa se duca la fund Giovani, Victor, Borcea ? Doamne Ajuta ! Ma duc sa-mi cumpar maine teren langa Jilava, ca daca intra baietii la parnaie, se face cartier de puscarii de lux pe acolo...
Umbla un zvon ca mai multi de la Nord ar pleca la Sud sau la tribuna. Stiti ceva ?
Am inteles ca Gigel va vinde Steaua doar daca va fi bagat la puscarie. Sa speram ca asta se va intampla cat mai repede.
Umbla un zvon ca mai multi de la Nord ar pleca la Sud sau la tribuna. Stiti ceva ?
plm hai sa discutam ca pizdele la coafor despre vietile altora.... Tu chiar te-ai gandit inainte sa scrii aici intrebarea asta?
@Adi
:laugh: pac pac :laugh:
Eu daca-as sta la nord m-as muta la sud. Fiind in emisfera nordica, la sud e mai cald. Si vara invers.
plm hai sa discutam ca pizdele la coafor despre vietile altora.... Tu chiar te-ai gandit inainte sa scrii aici intrebarea asta?
Nu intrebam cine a plecat si de ce, nu era o barfa ..pur si simplu a fost o intrebare pt daca se inatmpla asa sunt curios cine o sa mai ramana la Nord. Plus ca leaderii din Nord ar trebui sa-si puna ceva intrebari ca din ce in ce mai putini suporteri ADEVARATI vin/raman la Nord.
isi pun ei alte intrebari acum
Mai sunt o gramada de brigazi si independenti care raman la Nord care o sa aiba grija de peluza pe care unii la greu o parasesc.
Mai sunt o gramada de brigazi si independenti care raman la Nord care o sa aiba grija de peluza pe care unii la greu o parasesc.
(...) nu-nteleg ce vrei sa spui cu peluza parasita la greu, da ma rog, nu tin neaparat sa le-nteleg pe toate.. ![]()
Atunci nu ma mai intreba. La subiectul asta nu tin la caterinca.
Nimeni nu este de neinlocuit...
Nimeni nu este de neinlocuit...
Pai daca e asa, ar trebui inlocuiti destui...
Pai daca e asa, ar trebui inlocuiti destui...
ma rog,cu cateva exceptii...
cine crede ca Sud este solutia e liber s o faca,ramanem aceeasi buni prieteni ca si pana acum.
La Multi Ani Glas! ![]()
La multi ani GLAS.
S-au orientat bine, s-au infiintat inaintea inceperii campionatului, sa nu dea de baut. ![]()
La multi ani, baieti!
La multi ani GLAS.
Mai sunt o gramada de brigazi si independenti care raman la Nord care o sa aiba grija de peluza pe care unii la greu o parasesc.
foarte putini
S-au orientat bine, s-au infiintat inaintea inceperii campionatului, sa nu dea de baut.La multi ani, baieti!
Oricum au dat de baut ![]()
Ok. A plecat si TRIADA. Cine mai ramane la Nord ? Ca din spate nu mai vine nimeni...