total de acord cu catalinism stelistu. Cat despre Becali, este clar de la o posta ca el este raul, dar s-a vazut ca nu il poate atinge nimeni cu "forta protestelor" (vezi ce au patit baietii de la PS acum cativa ani, plus faptul ca, cei care cer nonstop "actiune" pe acest site sper ca sunt la curent ca acum paza la tot stadionul este a "ZMARANDESCU SECURITY", adica, te rog sa protestezi cu ei la paza...)
Este clar ca Becali nu poate fi invins decat prin ignoranta. Daca nu se mai simte in mijlocul gloatei, in mijlocul atentiei, atunci incepe sa isi puna intrebari. Este un mare fanfaron dar si un om politic in acelasi timp, are nevoie de atentie! Atata timp cat are cu cine sa se "razboiasca" - ai dreptate Catalin in articolull tau despre cur*va platita numita presa, tampitii care pot fi platiti sa faca incidente ca sa dea ciobanul exemplu - nu ai ce sa ii faci.
Din partea suporterilor, trebuie, parerea mea, mai multa ignoranta. Din partea bancii tehnice (fie ca e Dorinel, sau un strain, sau oricine) trebuie sa fie exact ca Olaroiu, sa aiba papagal cu ciobanul si dupa aia sa faca cum stie el. Dupa cum ai spus si tu, Becali nu e un om complex de loc, si de bagat bani nu se fereste, mai ales cand e presa in preajma. Trebuie sa stii cum sa il vrajesti din vorbe si dupa aia, cand ai rezultate, boul nu te contesta, eventual se trezeste 3 ani mai tarziu sa-si asume performantele tale ca vezi domne el ti-a facut echipa. Esential este sa fii un antrenor bun si bine pregatit, si foarte tare dpdv psihic, cum din pacate nu este Lacatus.
Sincer Dorinel m-a dezamagit de cand a fost anuntat la Steaua...s-a dat in spectacol mult pea mult...dar ma rog...poate o sa scriu un articol despre asta o data si chiar o sa-l posteze cineva...