eu unul cred ca este o alegere buna. Dorinel a fost un fotbalist muncitor, nu genul vedeta, care a tacut si si-a vazut de treaba pe unde a fost. la echipele din strainatate unde a jucat a fost foarte apreciat.
ca antrenor are meritul de a fi dovedit ca o echipa mica, CFR Cluj, poate face fata confruntarilor europene.
eu sper sa fie lasat sa isi faca treaba asa cum stie, si sunt sigur ca "neamtul" nu ne va dezamagi.
cea mai mare problema este relatia cu Becali. puteti sa ma injurati cat vreti, dar parerea mea e ca si Hagi este un antrenor bun, si Lacatus este un antrenor bun. dar nu s-au descurcat cu jegosul ala de la loja.
pana una alta, Dorinel are nevoie de sprijinul nostru, daca vrem sa faca treaba buna, trebuie sa-l ajutam, nu sa-i dam in cap inainte de a incepe treaba!