FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Enquist = Caine = Out ?

«123»
Paradise_Lost26.10.2008 14:57

Si ai mai baut un pahar cu apa.

Acum inteleg de ce asculti gutza, nu te deosebesti cu nimic de el.

A fost ultimul raspuns, te voi ignora de acum incolo. Ai devenit jalnic.

i0nutz8326.10.2008 15:48

Topic inchis.

@zorro: urmareste viitoarele inscrieri, poate cine stie :)

«123»