M-am gandit totusi sa o postez pt ca a insistat.
Rey anD: rog pe cine ma cunoaste sa isi fac un cont pe site-ul asta si sa isi exprime parerea...ideea e ca eu sunt dinamovist...ma cert cu un oarecare soperter mai inrait...radeti...si xpuneti ce credeti http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=15006
Laurentiu IO: marsh javra
Rey anD is using a different version of Yahoo! Messenger. Certain features may be unavailable.
Rey anD:
Rey anD: ma dezamagesti laurentiu
Rey anD: inteleg ca nu esti de acord cu mine
Rey anD: dar dc ma injuri
Rey anD: si ma jignesti
Laurentiu IO: ce pot sa fac nu ai ce cauta pe forumul stelistilor cum eu nu am sa deschid in viatza mea un site al lui Dinamo
Laurentiu IO: sa nu mai zic de forum
Rey anD:
Rey anD: da eu
Rey anD: tin cu Steaua
Rey anD:
Laurentiu IO: nu se vede
Rey anD: naspa
Rey anD: plm
Rey anD: una e sa nu imi permiti ceva
Rey anD: alta e sa am jignesti
Rey anD: eu
Rey anD: imi pastrez
Rey anD: demnitatea si iti zic doar merci
Laurentiu IO: nu te-am jignit cu nimic
Rey anD: da ia zi
Rey anD: dak esti baiat fair play
Rey anD: postezi si replica mea
Rey anD: ?
Rey anD:
Rey anD: ca sa nu creada vreunu altu
Rey anD: ca nu raspund de rusine
Laurentiu IO: sa vedem ce ai de zis
Rey anD: da mi-a blocat contul ca sa nu raspund Ion
Laurentiu IO: da stiu
Rey anD: "din pacate nu am arhiva de yahoo...sa postez ceva si nici cont mai nou...dar Ion ...care stiu ca e baiat de caracter...sa posteze discutiile integrale pe tema asta...si apoi voi sa judecati dak e mai bine sa te bucuri ca n-avem nicio echipa in europa sauu sa iti para rau si sa te creada altii caine"
Rey anD: "mi se pare o mare gluma"
Rey anD: doar va rog sa fiti cu obrazul si sa nu jigniti
Rey anD: asa cum eu
Rey anD: ma abtin
Rey anD: sa bva jignesc
Laurentiu IO: nu am de ce sa pun asta
Laurentiu IO: il ai pe Ion in lista
Laurentiu IO: vb cu el
Rey anD: nici nu ma asteptam sa o pui
Rey anD: iti dai seama ce pot sa discut cu Ion
Rey anD: care crede ca sunt dinamovist
Rey anD:
Laurentiu IO: si eu cred la fel
Laurentiu IO: cum te poti bucura la golul lui pena
Laurentiu IO: putea sa fie cel mai frumos din campionat
Rey anD: nu am zis ca m-am bucurat..am zis ca fost misto
Rey anD: am fost pe stadion
Rey anD: mi-a placut
Rey anD:
Rey anD: dar
Rey anD: cred ca
Laurentiu IO: asta e
Laurentiu IO:
Rey anD: postezi
Rey anD: in numele meu?
Laurentiu IO: nope
Rey anD: bine
Rey anD: te salut
Laurentiu IO: o seara faina
acum, credeti voi ce vreti