parerea mea e ca s-a procedat in mod normal cu el
fragmente:
[11:14] enquist_ro: tu ce parere ai legat de problema echipelor romanesti in UEFA?
[11:15] enquist_ro: te bucuri ca avem doar 2 echipoe si alea in Liga..iar in Cupa UEFA n-avem niciuna/
[11:15] drlv85: 1. mi se rupe **** de toate echipele romanesti in europa
[11:16] drlv85: NU MA INTERESEAZA
[11:16] drlv85: bah
[11:16] drlv85: fiecare echipa in sine
[11:16] drlv85: reprezinta ceva
[11:16] drlv85: o mentalitate
[11:16] drlv85: si MENTALITATEA NU SE SKIMBA daca joci in europa sau in Romania
[11:16] drlv85: pricepi
[11:16] drlv85: cum ca*t sa sustsin alta echipa ca doar joaca in europa si nu in ro ?!?!
[11:17] drlv85: va datsi suporteri cu numele pentru o echipa si habar nu avetsi de ce o sustsinetsi
[11:17] enquist_ro: eu teintreb dak nu consideri ca e in interesul roamnilor sa avem multe echipe in cupele europene
[11:17] enquist_ro: nu mai devia
[11:17] drlv85: in interesul ROMANILOR e doar echipa nationala !
[11:17] drlv85: ATAT !
[11:17] drlv85: in rest fiecare echipa isi vede de propriile interese si idealuri
[11:18] drlv85: ba dimpotriva as putea sa zic ca urasc la fel de mult echipele romanesti cand joaca in Liga I sau in europa
[11:18] drlv85: si punct .. in interesul romanilor sa sustii tu alte echipe
[11:19] drlv85: sau tu esti de ala care apreciaza tsinerea de mana intre echipe in europa ca asa e pe prima pagina in gsp si psp
[11:19] enquist_ro: hai ma..pai dak ai fi in locul lui Radoi le-ai rupe capul la nationala celor de la Dinamo si rapid
[11:19] enquist_ro: :-j
[11:19] drlv85: vai de p*m* .. e clara treaba cu tine .. nu intelegi nimic
[11:20] enquist_ro: as vreau sa ajung si eu la nivelul ala
[11:20] enquist_ro: sa pot judeca
[11:20] enquist_ro: care stelist
[11:20] enquist_ro: si care nu
[11:20] drlv85: bah tu poti sa te dai stelist
[11:20] drlv85: nu-s draq sa te judec
[11:20] enquist_ro: pana atunci
[11:20] enquist_ro: ma complac in dinamovismul meu evident
[11:22] drlv85: uite fix de asta te-a dat Ion afara .. din cauza la atitudinea asta de ca*t pe care o adoptsi .. nu poti sa aduci argumente in favoarea ta si colac peste pupaza mai vii si cu ironii de genu celei de mai sus
