FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Enquist = Caine = Out ?

«123»
drlv8524.10.2008 08:40

parerea mea e ca s-a procedat in mod normal cu el

 

fragmente:

 

[11:14] enquist_ro: tu ce parere ai legat de problema echipelor romanesti in UEFA?

[11:15] enquist_ro: te bucuri ca avem doar 2 echipoe si alea in Liga..iar in Cupa UEFA n-avem niciuna/

[11:15] drlv85: 1. mi se rupe **** de toate echipele romanesti in europa

[11:16] drlv85: NU MA INTERESEAZA

[11:16] drlv85: bah

[11:16] drlv85: fiecare echipa in sine

[11:16] drlv85: reprezinta ceva

[11:16] drlv85: o mentalitate

[11:16] drlv85: si MENTALITATEA NU SE SKIMBA daca joci in europa sau in Romania

[11:16] drlv85: pricepi

[11:16] drlv85: cum ca*t sa sustsin alta echipa ca doar joaca in europa si nu in ro ?!?!

[11:17] drlv85: va datsi suporteri cu numele pentru o echipa si habar nu avetsi de ce o sustsinetsi

[11:17] enquist_ro: eu teintreb dak nu consideri ca e in interesul roamnilor sa avem multe echipe in cupele europene

[11:17] enquist_ro: nu mai devia

[11:17] drlv85: in interesul ROMANILOR e doar echipa nationala !

[11:17] drlv85: ATAT !

[11:17] drlv85: in rest fiecare echipa isi vede de propriile interese si idealuri

[11:18] drlv85: ba dimpotriva as putea sa zic ca urasc la fel de mult echipele romanesti cand joaca in Liga I sau in europa

[11:18] drlv85: si punct .. in interesul romanilor sa sustii tu alte echipe

[11:19] drlv85: sau tu esti de ala care apreciaza tsinerea de mana intre echipe in europa ca asa e pe prima pagina in gsp si psp

[11:19] enquist_ro: hai ma..pai dak ai fi in locul lui Radoi le-ai rupe capul la nationala celor de la Dinamo si rapid

[11:19] enquist_ro: :-j

[11:19] drlv85: vai de p*m* .. e clara treaba cu tine .. nu intelegi nimic

 

[11:20] enquist_ro: as vreau sa ajung si eu la nivelul ala

[11:20] enquist_ro: sa pot judeca

[11:20] enquist_ro: care stelist

[11:20] enquist_ro: si care nu

[11:20] drlv85: bah tu poti sa te dai stelist

[11:20] drlv85: nu-s draq sa te judec

[11:20] enquist_ro: pana atunci

[11:20] enquist_ro: ma complac in dinamovismul meu evident

[11:22] drlv85: uite fix de asta te-a dat Ion afara .. din cauza la atitudinea asta de ca*t pe care o adoptsi .. nu poti sa aduci argumente in favoarea ta si colac peste pupaza mai vii si cu ironii de genu celei de mai sus

 

 

 

i0nutz8324.10.2008 08:48
parerea mea e ca s-a procedat in mod normal cu el

 

fragmente:

 

 

[11:19] enquist_ro: hai ma..pai dak ai fi in locul lui Radoi le-ai rupe capul la nationala celor de la Dinamo si rapid

[11:19] enquist_ro: :-j

 

Hehe

Marius24.10.2008 08:48

Fane, scoate-i banul...

 

Ironii de genul ala scriu multi, asta nu inseamna ca e dinamovist. Ce se intampla in campionatul de FIFA e treaba lui Ion, daca il da afara sau nu. Oricum Ioane, macar argumenteaza altfel. 3/4 din userii care joaca FIFA sunt activi doar pe sectiunea de FIFA si cred ca ai cel putin jumate' din ei care s-au inscris pe foru exclusiv pentru campionat. Nu trebuie sa-l pui pe baiat la zid din cauza asta.

 

Fane, scoate-i banul si lasa-l sa-si rezolve problemele aici.

drlv8524.10.2008 08:50

nu e destul de evident Dinamo?????!!!!!!! .. instinctul l-a dat de gol .. mai ramane sa scrie "Radoi" cu "r" ca sa fim 'mandri de el'

i0nutz8324.10.2008 08:57

@Marius: gresit. Sunt foarte multi useri care participa activ si la alte sectiuni ale forumului, deja cei care stau doar pe fifa au ramas in minoritate, vezi cazul de mai sus. Momentan, cu o singura exceptie din cate retin, am acceptat la inscrieri exclusiv useri vechi, multi care nu au apucat sa joace pana acum in campionat. Cat despre omul nostru, nu este la prima astfel de abatere, exista log-uri in care ironizeaza constant culorile ros-albastre, ba in ultima vreme cu o aroganta deosebita. Consider ca prezenta lui in campionatul de fifa nu face cinste respectivei competitii, eliberandu-se astfel un loc pentru cei care il merita cu adevarat.

GOD24.10.2008 09:00

Clar . . .

Un om care judeca normal ,bv Marius....

 

 

Cat despre ionut nu vreau sa fiu ironic,dar zine ce prieten vrei sa il bagi inlocul lui Enquist?

 

 

Ca pe mine nu ai vrut sa ma bagi desi bifam toate cererile . . .

 

Si eu pot zice ca sunt un user vechi pe acest forum :9-November 06

Marius24.10.2008 09:02

Ioane, ti-am spus, in campionatul de FIFA voi decideti ce si cum. Consider doar ca banul a venit cam repede :)

i0nutz8324.10.2008 09:03

@god, iti reamintesc un extras din regulament:

 

Prevederi finale

 

FCSteaua.Ro isi rezerva dreptul de a selecta userii inscrisi pentru testari, fara a oferi explicatii suplimentare pentru acest aspect.

 

Tu ai beneficiat de suficiente sanse, dar nu ai stiut - din pacate pentru tine - sa profiti de ele.

 

@Marius: Poate, dar dupa cum se vede, eu am propus restrictie temporara pe forum si, evident, excludere din campionat. Ca un amanunt interesant, la nici un sfert de ora de la aplicarea restrictiei, a aparut un one-post-user, culmea, din Galati (!!), cu cerere de inscriere si PM spre mine.

tazonne24.10.2008 09:59

@GOD

nu il conosc pe ionut, il aveam in lista de mess de aum 2 ani , tot in legatura cu un campionat de fifa unde nu am mai jucat

anul acesta nus ce mi-a venit sa ma inscriu si eu in camp de fifa chiar dc nu prea am timp , si am lasat un mesaj pe forum , ionut m-a bagat in lista , am jucat un meci cu el si hopa m-a admis ... daca baga numai pe cine vrea te intreb: ce motiv avea sa ma bage pe mine?

probabil ca ai facut u ceva ce l-a deranjat, eu zic mai bine sa discuti cu el si sa iti rezolvi neintelegerile, sti ca e o vb: "vb dulce mult aduce";)....

bubutza24.10.2008 10:12

prea mult tam-tam asa la inceput de sezon. Chiar nu cred ca toata chestia asta isi avea rostul.

steaua_gloria24.10.2008 10:16

hai ma ionutz si asta a fost in campionatul de fifa ma?

Extraordinar, parca aici erau numa stelisti adevarati .

 

 

Ba nu se poate ma, nu se poate ! :confused:

ultra_ss24.10.2008 10:22

sa vorbesc si eu cu enquest asta pe mess sa-l invit la o bere sai spun o "poveste"

i0nutz8324.10.2008 10:43

@tazonne: god are un trecut mai aparte pe forum, e baiat cuminte el dar inca nu s-a maturizat :) a avut si el unele probleme, a mai sarit calul, dar niciodata nu a facut asemenea remarci sau glume proaste la adresa Stelei. Am discutat cu el chiar si zilele trecute, cat de curand va fi admis in campionat daca se va mentine pe linia asta.

mihai141124.10.2008 10:50

numai vesti proaste ne dai azi ionute :))

i0nutz8324.10.2008 10:52

Asa... Sa vada si god cine a fost contra primirii lui in campionat chiar saptamana trecuta ;))

bubutza24.10.2008 11:03

ioane sper sa nu faci greseala asta, dar oricum tu alegi :)

i0nutz8324.10.2008 11:24

Sunteti spusi ;))

tazonne24.10.2008 11:31

ma adevaru e ca si la fifa06 unde ma pricepeam nu gluma( bateam si oameni din PGL) singurul meu oponent era unu cu numele de god4all parca:)) asa ca hmmm e cam naspa treaba... oricum anul' asta pic in c")) hai ioane ca trebuie bagata in 5-6 luni si o judeteana sa rezolvi toate problemele, sa am si eu pe unde sa pic:))

mihai141124.10.2008 11:50

pai eu zic public ca daca intra god,iau in calcul iesirea mea din cooperativa :))

tazonne24.10.2008 12:04
pai eu zic public ca daca intra god,iau in calcul iesirea mea din cooperativa :))

ma da ce e sperietoare? ii rupi jucatorii unu cate unu pana epuizeaza schimbarile, te bagi cu 5 fundasi si 0 varfuri pe tactica defensiva si cu iesire la offside, si iti lasi contraatacu' pornit... oi lua 3-4 da mai multe nu prea cred.... zici ca am fost Kornet Finu la tactica asta zau:))

Fane24.10.2008 12:30

@Marius

 

Am mai spus-o !!!

Am intervenit pe acest topic fiind rugat de moderator.

Mie nu mi-e greu sa-i scot banul..dar las asta la aprecierea moderatorului de pe acest topic.Punct

i0nutz8324.10.2008 14:49

@Fane: Lasa-l asa ;)

ZorroGL26.10.2008 05:35

"Ca un amanunt interesant, la nici un sfert de ora de la aplicarea restrictiei, a aparut un one-post-user, culmea, din Galati (!!), cu cerere de inscriere si PM spre mine."

 

daca te referi la mine sa stii ca e o coincidenta intre momentul postului meu si momentul aplicarii restrictiei tale..

 

m-am inscris dupa un mass de`al lui laurentiu legat de subiectul asta, el poate sa`ti confirme ..

 

"laurentiu_state (10/24/2008 12:02:54 AM): http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...mp;#entry298230

white_proud_lethargic (10/24/2008 12:05:34 AM): frate io`s din galati .. am stat in tribuna la gl, si imi venea sa ii *** cu ceva in cap lu pena

white_proud_lethargic (10/24/2008 12:05:48 AM): sa`l *** pe rey and ala

laurentiu_state (10/24/2008 12:07:00 AM): :D"

 

gandesti prea departe.. nu e nici o conspiratie impotriva ta si a comunitatii :)

Paradise_Lost26.10.2008 11:45

Il cunosc de pe Suporter Steaua pe white_proud_lethargic, cred ca este OK omul. si-a jucat toate meciurile dincolo.

 

PS: Ioane, nu sunt avocatul nimanui. poti fi mai calm.A, si nu m-a rugat el sa postez.

klaus_e8926.10.2008 12:08

ioane ia lectii de viata de la laur. asculta-i sfaturile. doar daca privesti avatarul lui de pe forum poti realiza ce persoana echilibrata este.

«123»