FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dorinel Munteanu - urmatorul posibil antrenor al FC Steaua

«1234»
greenyes24.10.2008 11:39

Ma surprinde "aerul de normalitate" care emana din acest articol!!!

 

Articolul e scris ca si cum am vorbi de Milan, Real Madrid, MUtD...etc..cluburi cu adevarat profesioniste conduse de oameni pentru care suporterii inseamna mai mult decat cei care le baga niste bani in buzunar, care nu si trimit gorilile sa le inchida gura la cei care INDRAZNESC sa se ia de "familia lor", care LASA ATRENORUL sa si faca treaba.

 

Noi vorbim de un club cu totul ANORMAL, iar cauzele le stim cu totii.

 

Cand ai cancer NU L ignori ca mori sigur. Cand ai cancer si exista o sansa sa supravietuiesti NU L ignori asteptand ziua cand nu o sa mai fii pe acest pamant.

 

Steaua e afectata de CANCER de multa vreme iar IGNORAREA lui nu a dus decat la RASPANDIREA bolii si nici de cum vindecarea bolnavului. IGNORAREA Cancerului Stelei e cea mai mare greseala pe care noi am facut o, o facem sau dorim sa o facem.

 

O sa ne moara Steaua de CANCER iar noi vom fi stat si IGNORA!

 

Marius

 

P.S. De acord cu tot ce a spus Van

CreaTor24.10.2008 12:56

@greenyes

 

Nu o sa moara nimeni de cancer , trecem printr-o perioada mai putin buna atat , ce stiti sa dramatizati ma voi , da nu va uitati ca suntem singura echipa de CL care joaca cu tribunele goale , la asta nu te-ai gandit...

Lasa stai acasa si scrie pe forum , TU SUPORTERULULE MODERN !! Daca esti stelist de duci pe stadion si la bine si la rau pentru ca acuma are nevoie echipa de noi , nu numai cand castiga ...

greenyes24.10.2008 15:37

@CreaTor

 

Inafara de meciul cu Arsenal care s a vrut a fi o incercare de protest (vad ca nu ti pasa) nu imi aduc aminte de nici un meci in care Steaua a jucat cu tribunele goale.

 

Sa inteleg ca nici tu nu vezi problemele de la Steaua????? Si tu esti cu IGNORATUL. O sa ignoram pana cand nu o sa mai avem de ce sa ne pese....buna atitudine......

 

Si "perioada mai putin buna" dureaza de ceva vreme........

 

Dar vad ca tie nu ti pasa ca Hagi, Lacatus, Boloni, Balint au fost facuti ou si cu otet de cel care a provocat aceasta "perioada mai putin buna". Nu ti pasa ca in ochii jijiotului nu reprezinti nimic...cand de fapt SUPORTERII sunt o parte din acest joc numit FOTBAL.

 

Ignorare placuta!

CreaTor24.10.2008 16:44

@greenyes

 

Inafara de meciul cu Arsenal care s a vrut a fi o incercare de protest (vad ca nu ti pasa) nu imi aduc aminte de nici un meci in care Steaua a jucat cu tribunele goale.

 

Sa inteleg ca nici tu nu vezi problemele de la Steaua????? Si tu esti cu IGNORATUL. O sa ignoram pana cand nu o sa mai avem de ce sa ne pese....buna atitudine......

 

Si "perioada mai putin buna" dureaza de ceva vreme........

 

Dar vad ca tie nu ti pasa ca Hagi, Lacatus, Boloni, Balint au fost facuti ou si cu otet de cel care a provocat aceasta "perioada mai putin buna". Nu ti pasa ca in ochii jijiotului nu reprezinti nimic...cand de fapt SUPORTERII sunt o parte din acest joc numit FOTBAL.

 

Ignorare placuta!

 

Boloni chiar nu stiu dece l-ai pus da ma rog , Steaua a jucat cu tribunele goale cu slavia praga , cu arsenal , cu sevilia , cu Lyon acum cred ca macar atunci sa incurajam echipa si sa uitam de cioban , in campionat vedem noi cum o dregem .

Io nu inteleg ce tot vrei tu sa zici cu ignorant, crezi ca rezolvi ceva scriind pe forum niste lamentarii ? Iesi in strada , fa o revolutie daca tot esti asa de razboinic !! cand am loat campionatu de 2 ori , semifinale Cupa UEFA , si restu tot ciobanu era patron .

fedora24.10.2008 16:52

@greeneyes: total de acord, omule.

Eu unul am ajuns la limita suportabilitatii. Am inceput sa nu mai am nici un punct comun cu suporterii care privesc pasiv starea in care se afla Steaua acum. Si asta nu se vrea a fi nici o jignire, doar o constatare si o marturisire.

rattlesnake24.10.2008 16:53

Nu e deloc DOAR o perioada mai putin buna. Este o boala lenta si sigura care ne mananca de cand a venit ciobanul aici.

 

Nimeni nu dramatizeaza, dar dupa cum am zis, si ma repet: Suporterii Stelei nu au capacitatea sa distinga raul de bine, sunteti prea naivi! Aia ai lui Dinamo sunt cu 5 clase peste noi!

fansteaua4624.10.2008 17:03

un DINAMOVIST la Steaua ? :spank:

rattlesnake24.10.2008 17:04

Ignorant pasiv, care e ala dinamovist???

fansteaua4624.10.2008 17:08

Dorinel Munteanu - a cistigat campionatul cu Dinamo

rattlesnake24.10.2008 17:10

@fansteaua46

Aham, ai dreptate.Credeam ca zici de mine, dupa comparatia facuta in legatura cu suporterii

Lari24.10.2008 17:10

Si Halagian si Stoichita au facut-o.

 

Dorinel a avut si o evolutie exceptionala la Steaua cat a jucat, in alea doua sezoane.

bobo_moisei25.10.2008 17:01

Tot respectu pentru Dorinel dar nu ar trebui sa isi incerce norocu la Steaua ca si antrenor deoarece atat timp cat Gigi e condus de cei din anturajul sau nu o sa fie prea grozava evolutia echipei si nici atmosfera din vestiar!

udaradu27.10.2008 05:47

Cu asta si-a puso Gigi....asta-i mai nebun decit Gigi,Dorinel il pune cu botul pe labe sau nu va sta nici 2 etape.

«1234»