Ma surprinde "aerul de normalitate" care emana din acest articol!!!
Articolul e scris ca si cum am vorbi de Milan, Real Madrid, MUtD...etc..cluburi cu adevarat profesioniste conduse de oameni pentru care suporterii inseamna mai mult decat cei care le baga niste bani in buzunar, care nu si trimit gorilile sa le inchida gura la cei care INDRAZNESC sa se ia de "familia lor", care LASA ATRENORUL sa si faca treaba.
Noi vorbim de un club cu totul ANORMAL, iar cauzele le stim cu totii.
Cand ai cancer NU L ignori ca mori sigur. Cand ai cancer si exista o sansa sa supravietuiesti NU L ignori asteptand ziua cand nu o sa mai fii pe acest pamant.
Steaua e afectata de CANCER de multa vreme iar IGNORAREA lui nu a dus decat la RASPANDIREA bolii si nici de cum vindecarea bolnavului. IGNORAREA Cancerului Stelei e cea mai mare greseala pe care noi am facut o, o facem sau dorim sa o facem.
O sa ne moara Steaua de CANCER iar noi vom fi stat si IGNORA!
Marius
P.S. De acord cu tot ce a spus Van
