FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AISS organizeaza deplasarea la Munchen

«1234»
AdiM14.11.2008 13:14

Adi a uitat, tre sa i arate din nou :)

Cracker14.11.2008 16:49

deci dupa ziua de ieri de inscriere mai sunt 6 locuri?mai am timp sa ma duc maine dimineata la posta :steag_cruce_invers: FORZA Steaua :X

andyro14.11.2008 16:51

@Cracker, tu sigur nu esti clona lui punkboy ? Ca ai acelasi stil enervant de a spama si posta inutil.

 

Ce sa faci maine dimineata la posta ?

Cracker14.11.2008 16:56

pai posta din cate stiu e deschisa maine pana la ora 12,sunt verisorul lui punkboy,punkboy2

lbj14.11.2008 17:31

si intrebarea noastra era: ce sa cauti la posta? Daca vrei sa te inscrii ne gasesti in Ghencea maine, sau poti face plata la banca, in contul AISS. Asa ca ce legatura avea posta?

 

STARforce14.11.2008 17:45

YO stati asa, poate omu merge sa depuna la posta!NU?

Stefan8814.11.2008 19:02

Creacker esti caine?? :angry:

Cracker14.11.2008 19:48

NU

zugry14.11.2008 20:11

sunt 100% stelist si 10000% ca e caine :spank:

 

PS: ce dreaquț face la posta, totushi??? :shutup2:

Stanici15.11.2008 08:38

Chill, e punkboy 1 si 2, l-am propus pe ban IP.

RED-STAR15.11.2008 15:32

Sper ca Steluta sa obtina o victorie de ziua mea (25 nov.), sarbatorita pe Allianz Arena. Ar fi un cadou super!!! Cei care v-ati inscris aveti rezervari la hotel sau ne "orientam" la fata locului?

 

FORZA Steaua!!!

 

Mori ciobane!!!

Gunner1717.11.2008 21:45
Sper ca Steluta sa obtina o victorie de ziua mea (25 nov.), sarbatorita pe Allianz Arena. Ar fi un cadou super!!! Cei care v-ati inscris aveti rezervari la hotel sau ne "orientam" la fata locului?

 

FORZA Steaua!!!

 

Mori ciobane!!!

Red-STAR ne orientam acolo... nu avem nimic rezervat... yo dorm si in autocar daca e nevoie numai sa fiu acolo... abia astept sa plecam... FORZZA Steaua!!!

urse17.11.2008 22:13

mda...nici eu n-am rezervat nimic , sper sa nu fie probleme. App ar fi cnv interesant sa inchiriem o masina ceva in alea 2 zile, eu as vrea f mult sa ajung aici http://foto.cere.ro/album-Calatorii-Castel...nstein-334.html sunt cam 120 de km...

lbj18.11.2008 20:49

va recomand sa va rezervati deja cazare, daca mergeti in grupuri de 2-3-4-5 persoane...oferte de hosteluri gasiti la www.hostelworld.com si www.hostelsclub.com . Altfel, puteti sa va notati cateva adrese de hosteluri si sa va gasiti la fata locului cu mai multi participanti la deplasare ce hosteluri va convin mai mult.

zugry19.11.2008 05:30

pina la urma, plecarea este la ora 5 sau la ora 6?

din fata stadionului Ghencea?

vor fi autocare ale mai multor grupuri sau doar cel al AISS?

 

Stanici19.11.2008 07:59

In jurul orei 6. Detaliile cred ca ar fi mai bine sa le anuntam la telefon.

zugry19.11.2008 08:22
In jurul orei 6. Detaliile cred ca ar fi mai bine sa le anuntam la telefon.

la care telefon? scuza-ma, dar nu ti-am inteles exprimarea.

lbj19.11.2008 19:12

plecarea va avea loc asa cum am anuntat, la ora 6, de la stadionul Ghencea. Daca vor aparea modificari va vom anunta pe acest topic, sau la telefon(celor care ne-au furnizat modalitatea asta de contact).

georgetocila21.11.2008 09:35

Drum bun si ne vedem la Munchen. :steag_sah_mic:

UltrasRadu23.11.2008 00:50

Stie cineva daca antrenamentul e deschis publicului, ca pe site scrie doar de presa... steagro

puyol23.11.2008 12:16

sa va intoarceti cu bine baieti si fete :)

«1234»