Steaua va avea nevoie de noi acolo mai ales daca ar scoate cel putin egal la Lyon.
Steaua va avea nevoie de noi acolo mai ales daca ar scoate cel putin egal la Lyon.
Pentru cei care doresc sa se deplaseze pe cont propriu la Munchen, biletele se pot cumpara doar de la stadionul Ghencea, sau exista si posibilitate de achizitie online?
pentru Jiji
in ce sectoare sunt biletele pe care le putem achizitiona din Ghencea?
eu am luat in sect 344 ,o sa stam la ultimul etaj in Peluza Nord
se inghesuie lume dupa ce joaca asa de prost in campionat,cum se mai prezinta locurile pentru aceasta deplasare ?mai sunt locuri?
sunt locuri... inca mai sunt
intrebare pentru cei care stiu: pe Allianz Arena e permis accesul cu copii sub 6 ani? trebuie bilet?
multumiri
se poate trimite banii in contul AISS,iar copia de buletin pe nr de fax?(din cate am citit se poate,dar sa fiu mai precis)
prin mandat postal sau prin ce trimit si eu banii in contul AISS?deci in contul bancar(Iban) RO89 BRDE 410S V851 5821 4100?iar dupa ce trimit banii,trimit un mail la A***@*** pt a mi confirma plata? ![]()
conducerea AISS a promis o situatie saptamanala a locurilor disponibile.
as propune o situatie dupa fiecare zi in care se pot cumpara bilete (marti, joi, sambata)
@punkboy, se poate cu spamul mai usor, macar pe topicul asta ?
Da, ala e contul, da, ala e e-mailul - scrie destul de clar in articol.
@zugry - nu stiu exact care e situatia copiilor sub 6 ani, o sa rog un prieten din Munchen sa intrebe la stadion daca are ocazia. Vom pune un update asta seara, dupa prima saptamana de inscrieri.
@zugry
Dear Roxana,
thank you for your email.
Children need at the age from one year their own ticket.
Please buy a ticket for your daughter otherwise you will get no access to the stadium.
Kind Regards
Deci da, e nevoie de bilet si pentru copii
@zugry
Deci da, e nevoie de bilet si pentru copii
bilet intreg, sau jumatate de pret? In Ghencea se gasesc bilete si pentru copii? Am vazut pe situl Allianz Arena ca biletele pentru copii pina la 14 ani sunt la 50%.
Exista un telefon de contact in Ghencea, unde se vand biletele? ![]()
www.steauafc.ro este extrem de prost realizat: nu are nici o informatie de contact, iar mailul de c***@*** nu exista...
la Steaua pt bilete poti sa scrii la t***@***
De obicei raspunde o tanti, dar raspunde seara mereu.
LE:
Am primit si reply-ul referitor la pretul biletului
Dear Roxana,
you have to pay the half price for children.
Kind regards
Cel mai probabil, plecarea va avea loc dimineata - pana in ora 12.
update la nr de bilete, vrem update!!!! ![]()
daca se pleaca in intervalul 10.00-12.00 este EXCELENT,care mai e situatia locurilor asteptam cu toti cei care ne intereseaza da vad ca nici un raps pana la ora asta
Ma, tu te plictisesti?
Daca vrei sa te inscrii, te anunt ca mai sunt locuri, procedura de inscriere e prezentata in articol.
Altceva, ce mai vrei?
Pt cazare trebuie facuta o rezervare sau fiecare isi gaseste la fata locului?
Pentru cazare fiecare se descurca cum stie. In general e bine sa iti faci o rezervare dinainte ca sa nu stai sa cauti ca bezmeticul prin orase straine si nici sa dormi prin vreo gara ca aurolacii.
bilet intreg, sau jumatate de pret? In Ghencea se gasesc bilete si pentru copii? Am vazut pe situl Allianz Arena ca biletele pentru copii pina la 14 ani sunt la 50%.
Exista un telefon de contact in Ghencea, unde se vand biletele?
Eu i-am intrebat pe cei de la Bayern pt baiatul meu de 6 ani si mi-au zis ca e necesar sa cumpar bilet de la noi. Cum FC Steaua nu vinde bilete cu reducere a trebuit sa ii cumpar bilet intreg. Asta e.
cand se mai fac inscrieri in afara de azi ? Daca trimit un prieten cu copia dupa buletin a mea si cu banii e vreo problema? ca eu nu am cum sa ajung...
Se poate. Joi si sambata.
mai sunt locuri ?Niste staturi pentru cazare Hotel Meininger City Hostel(Munchen)-Landsberger strasse 20,Cazare 2pers/zi/62 euro,3pers/zi/74 euro