Laca ar fi trebuit sa profite de imensa popularitate printre suporterii Stelei care poate fi un atu important al lui in fata lui Becali.Din pacate nu a facut-o si a preferat sa lucreze dupa 'dictari.Cu parere de rau,nu spun decat ca isi merita soarta ...'
Care popularitate dom´ne? A atatora care nu reusesc sa-si dea seama cu ce patron si jucatori trebuie sa lucreze un antrenor? A atator suporteri carora li se parea ca daca ai fost fiara acum 20 de ani pe banca Stelei acum e la fel de la indemana?
Cum draq vreun antrenor poate lucra la Steaua si altfel decat ¨dupa dictari¨, ca prin comparatie Lacatus sa fie un nenorocit pentru ca o face?
A avut o imensa popularitate prost inteleasa, prefacuta, si ipocrita! E scarbit si de lucrul asta si vrea sa plece. Sper sa si o faca acum.
