Celor anti-Laca : Sunteti fericiti acum ? Lasati ca o sa vina altu` si o sa faca din Steaua o echipa cel putin ca Real Madrid , ca vorba voastra "Laca nu are fata de Steaua" .trezestete copile chiar crezi ca cineva e fericit ca echipa e la pamant?
Nu, dar 99% din posturile tale se concentrau doar pe vina lui Lacatus. Nu prea ai pomenit de becali in aceste calcule ale tale, nici de valoara bruta si neta a fiecarui jucator. Deci nu pot sa cred ca ti-a trecut prin cap ca poate fi acolo o cota de vina, nu doar la Lacatus.
Trezeste-te, copile!
