FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gloria Buzau 1 - 1 (0 - 0)

«1234»
Flaviu8625.10.2008 08:30

Oricum batem maine, indiferent de rezultat, macar pentru moral.

4-0. Cine marcheaza? Din partea mea si Zpata sau Vatca (oricare dintre ei va fi in poarta)

 

Apropo, sa fie oare adevarat, sau din nou inventii gazetaresti? "Steaua este o optiune pentru mine, dar deocamdata nu am vorbit cu nimeni de acolo", a afirmat Thereau. ??? [onlinesport]

kaymack25.10.2008 08:34

biletul banuiesc ca e 5 lei...si prin si in ziua meciului dupa ce vreme e afara....nu prea o sa vina multi "cetatzieni" :X

(nu ca am ceva cu ei :D)

 

Oricum batem maine, indiferent de rezultat, macar pentru moral.

4-0. Cine marcheaza? Din partea mea si Zpata sau Vatca (oricare dintre ei va fi in poarta)

 

Apropo, sa fie oare adevarat, sau din nou inventii gazetaresti? "Steaua este o optiune pentru mine, dar deocamdata nu am vorbit cu nimeni de acolo", a afirmat Thereau. ??? [onlinesport]

 

 

 

 

sunt de acord cu tot ce ai scris mai sus mai putin ca sa apere Vatca deci baiatu asta ne`a mancat cupa Romaniei si nu e prima oara...NU`L SUFAR! e 0 BARAT! sta in plm si se uita la mingi cum trec pe langa el...uite cum imi fac eu nervi X(X(X(X((X(X(X(

Flaviu8625.10.2008 08:41

Eu am citit primul 11 pe forum si acolo am vazut ca ar putea juca si el. Nu ca l-as prefera pe Vatca, Zapata are de 100 de ori mai multa experienta. Oricum si orice 3 punte inainte de toate! Forza Steaua

Blackzie25.10.2008 11:27
Nu e accidentat.

E bine atunci.. Sper sa joace.

Mereu cand intra pe teren aduce un plus vitezei

Forza szekely! :happy:

Fear25.10.2008 11:30

Mie sincer mi-e sila de tot ce tzine de Steaua in acest moment..pana acum asteptam meciurile cu sufletu la gura..eram fericit toata ziua aceea in care juca.. acu mie scarba.. mi se rupe ce va face cu buzaul sau cu cine o juca...asta datorita lui Becali , unor jucatori si datorita lui Lacatus ..sa nu negam.. ca si el are o mare parte din vina

bubu_steaua25.10.2008 11:31

vreau sa stau linistita la meciul asta...deci HAI Steaua CA SE POATE:)

Robinson Rufay Zapata25.10.2008 12:19
N-are deloc viteza sau technica echipa ala. Daca vrem ceva viteza in echipa, trebuie sa jucam asa:

 

-------------Dayro-Stancu

--Ochirosii-Ionescu-Matei-Szekely

------Filip-Goian-Radoi-A.Iacob

----------------Zapata

 

O echipa extrem de rapida, poate si buna? OK, stiu ca nu suntem Arsenal, dar nici Liga 1 nu este Premier League sau Gloria Buzau F.C Hull?

 

Daca intra-devar Matei este atit de talentat cum zic uni, atunci la 16 ani trebuie sa fie titular. Asa cum era Hagi, Dobrin, si asa cum este Krkic sau Jovetic.

 

Kiar si Torje a debutat la 16 ani?

 

 

nu avem jucatori in Romania care sa debuteze la 16 ani , ii avem de atata timp pe Ochirosii , ninu , Tudose , bicfalvi sau Iacob si nu ii joaca si tu ii vrei pe filip , matei sau ionescu?

 

glume pe care Jiji nu le va gusta :D , ca daca tot si'a facut "glob" poate mai intra si el pe net , daca stie ce e acela net

Ic3MaN25.10.2008 12:31
vreau sa stau linistita la meciul asta...deci HAI Steaua CA SE POATE:)

 

 

 

 

Normal ca se poate doar suntem Steaua!! ;)

AsSaSiN25.10.2008 17:58

Dak da vreunu de la buzau gol Stelei ajunge rau de tot, va zic yo. Uitatzi-va la Bunica, cel care a dat gol anul trecut, acuma nu stie pe la ce echipa de Liga a2-a sa joace. Deci Steaua castiga sigur.

STARforce25.10.2008 18:27

Eu zic ca o sa intre Dorinel Munteanu in min 86 si marcheaza in 88...hehhe

RaMs3s25.10.2008 19:12

Dorinel nici macar nu o sa fie pe banca...

weeezer25.10.2008 23:16

Gigi se bate cu pumnul in piept ca "mi-era simplu sa-l tin pe Pedrazzini, ii dadeam echipa, schimbarile si gata". La ce sa ne asteptam de la meciul cu Buzaul? Arthuro am inteles ca a fost/va fi trimis la echipa a doua (fara sa se consulte cu Pedrazzini, nu mai zic cu Dorinel).

 

Sper totusi sa fie doar gargara din partea lu' Sefu'.

 

Oricum, meciul cu Buzaul reprezinta ocazia ideala de a vedea ceva spectacol in Ghencea si o diferenta consistenta pe tabela de scor. Asta daca reusim sa le bombardam autobaza.

 

Hai Steaua!

Guardian26.10.2008 11:10

ãstia au uitat sã ne mai bage si pe Antenã.

_yang26.10.2008 13:09
http://www.tvplayer.ro.tl/ - daca n-ai rds...
RaMs3s26.10.2008 13:40

este ceasul 15:30...

pregatirea si haideti la meci sa sustinem echipa !!!

La bine la rau Steaua e clubul meu :hai_steaua:

bribinel26.10.2008 13:52

putem vedea meciul online si pe freetv.orohost.com

cornisa5826.10.2008 13:56

Hai Steaua o victorie fãrã emoții.

Blackzie26.10.2008 15:55

Eu am plecat la meci baietii. O sa fiu la Peluza Sud. Forza Steaua!

Robinson Rufay Zapata26.10.2008 16:47

Zapata - Golanski, Goian, Ghionea, Petre Marin - Szekely, Lovin, Andrei Ionescu, Nicolițã - Semedo, Dayro Moreno

 

in sfarsit jucam cu un singur inchizator , sa vedem ce iese , sper o victorie a Stelei

bubu_steaua26.10.2008 16:48

HAI Steaua!!!!!!!!

cornisa5826.10.2008 17:10
Zapata - Golanski, Goian, Ghionea, Petre Marin - Szekely, Lovin, Andrei Ionescu, Nicolițã - Semedo, Dayro Moreno

 

in sfarsit jucam cu un singur inchizator , sa vedem ce iese , sper o victorie a Stelei

Dacã nici acum nu cãstigãm atunci cînd și cu cine :noexpression:

Flaviu8626.10.2008 17:35

Jumatate din prima repriza si nu am dat inca gol ...

steaua_gloria26.10.2008 17:43

ce plictisealaaa :blink:

bribinel26.10.2008 18:02

mda, slab nene slab

Annie26.10.2008 18:52

cat e sCoru???eu nu prind gsp..:(:steag_cruce_invers:

«1234»