Oricum batem maine, indiferent de rezultat, macar pentru moral.
4-0. Cine marcheaza? Din partea mea si Zpata sau Vatca (oricare dintre ei va fi in poarta)
Apropo, sa fie oare adevarat, sau din nou inventii gazetaresti? "Steaua este o optiune pentru mine, dar deocamdata nu am vorbit cu nimeni de acolo", a afirmat Thereau. ??? [onlinesport]
