Wow! Incepe lumea sa se prinda cum e cu Lacatus antrenorul!!! Pana acum il scoteau multi pe Lacatus ''lacrima CHRISTI'' din DEZASTRUL CE VA LOVI IN CURAND Steaua (un al treilea an fara trofee...)! Deh, e mai usor sa pui totul pe umerii analfabetului decat sa analizezi mai in profunzime despre ce este vorba!
Il vrei pe Abel Moreno in vara, dar nu ai CURAJ sa-l bagi, il termini pe Bicfalvi, vrei CUPA, dar faci pe placul HANDICAPATULUI, totul doar pentru ca NIMENI NU SE VA LEGA DE TINE NICIODATA, ca doar esti Lacatus!!! Poate ca sunt unii dintre noi care il venereaza atat de mult pe Marius, incat sa nu vada realitatea, respectiv faptul ca de mult el a trecut de partea cealalta a baricadei si ca este total aservit idiotului nr. 1 al Romaniei!
Cat despre mega imbecil, el dovedeste inca odata ca i se rupe de suporteri si ca noi NU MAI REPREZENTAM NIMIC PENTRU Steaua!!! Avand in vedere ca nici ceasescu nu si-a permis un asemenea afront, cred ca un gest de revolta ar fi ceva normal. dar, fiind in Romania bizonica, nimic nu se va intampla, se va hotari ca e mai bine sa nu mai venim la meciuri, se vor dezbate filozofic fel de fel de idei, si la final (ma repet) NU SE VA INTAMPLA NIMIC!
Cuprins de mari deceptii dar si de nostalgie, imi voi intari convingerea ca Steaua nu ne mai apartine si voi duce dorul meciurilor de prin 1983/84, cand mergeam in Ghencea sa vad niste baieti adevarati (Balint, Petcu, Lacatus, etc...) cum MOR pentru fiecare minge, pentru tricoul ala care era sfant pentru ei!
In rest urez celor care isi accepta soarta (scooter maria + seminte+trompete=combinatia victorioasa),
SOMN USOR!!!!
P.S. respect celor care sunt mereu prezenti si in fata carora care un NESIMTIT cum a devenit Lacatus ar trebui sa-si ceara scuze!!!