FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua de azi

«123»
oop08.10.2008 22:37

DanStan,daca ai suficienti ani incat sa fi tinut cu Steaua inainte sa fie preluata de Becali,ar trebui sa iti dai seama de 'criza' de care vorbeste fedora sau de mizeria in care se scalda Steaua,asa cum zice autorul articolului.Daca insa ai prins si alte perioade ale Stelei si nu realizezi in ce hal am ajuns si incotro ne indreptam,inseamna ca ne meritam soarta!

DanStan09.10.2008 05:51

Prin ce se caracterizeaza 'criza' in discutie ? Cum ar trebui sa se prezinte Steaua pentru a considera ca nu se gaseste in criza ? Oricine poate arunca vorbe mari. Putem striga panicati ca e 'criza' si daca vom cstiga 10 meciuri consecutiv si-l vom pierde pe al 11-lea ? CONCRET, nu gargara !

 

mizeria in care se scalda Steaua

Mizerie pe care imputitii din presa au intretinut-o si o mai intretin inca. De mizeria aia nu vom scapa atat timp cat presocretinii vor improsca cu laturi Steaua in loc sa-l desfiinteze pe printul cacarezelor.

 

oop09.10.2008 08:14

nu e presa de vina Dane,ci ciobanul care le da de munca

milovan djilas09.10.2008 14:48

Extrem de dureros, dar adevarat.

Bine ai revenit, Le Reseau Pansant! Chiar imi era dor de un material scris de tine!

«123»