DanStan,daca ai suficienti ani incat sa fi tinut cu Steaua inainte sa fie preluata de Becali,ar trebui sa iti dai seama de 'criza' de care vorbeste fedora sau de mizeria in care se scalda Steaua,asa cum zice autorul articolului.Daca insa ai prins si alte perioade ale Stelei si nu realizezi in ce hal am ajuns si incotro ne indreptam,inseamna ca ne meritam soarta!
