FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Telefoane Mobile

«123»
Ronnie05.09.2012 11:38

Cum adica au reusit sa copieze iphone5 mai putin procesorul si sitemul de operare?:)) Carcasa sa inteleg ca-i la fel?

Lari14.09.2012 20:49

 

alexafa17.09.2012 13:27

Stiti cumva un Dual Sim cu touch de firma, mai smecher?

steaua_go26.09.2012 09:20

vad ca aici majoritatea isi prezinta telefonul pe care il detine deja:D

«123»