FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Telefoane Mobile

«123»
STARforce26.11.2008 21:35

Still rollin' on a 5110..hehehe Why fix it when it ain't broken!

axl26.11.2008 21:41

Va recomand Nokia 1100. Are si lanterna. Si semnal acolo unde nici cu gandul Sony, Motorola, sau alte Nokii n-au semnal.

Catalyn0726.11.2008 22:15

N-urile sunt baza :punk:

mihaitza8526.11.2008 22:17

daca m-ai pune sa-mi aleg un 5110 si orice tel ieftin care este pe piata la ora actuala, sigur as alege 5110 ! unul din cele mai bune telefoane facute vreodata !

b0RMA28.11.2008 20:46

6230 The BeST!Am avut acest telefon ~3ani dupa care a trebuit sa il vand pt ca intrase nisip la camera si a cazut in apa!:)) Daca nu se intampla asta nu il schimbam nici in momentul de fata

RaMs3s02.12.2008 20:31

Siemens A57

:gathering:

l-am scapat odata pe jos a sarit tot din el

aaa...inca ceva : e color (bicolor) ---> portacaliu si negru :naughty:

vlad7502.12.2008 22:46

Eu am un jeg de Vertu Constellation.

 

razvan_stelist200704.12.2008 15:55

ce modest esti

Ronnie14.08.2011 12:44

Are cineva un link de unde pot descarca jocuri HD pentru telefoanele Android? Multumesc!

blindica14.08.2011 16:41
Ronnie14.08.2011 16:47

Cred ca e nevoie de cont. Si nu am.

axl14.08.2011 17:12

Fa-ti. Nu e greu.

Lari14.08.2011 17:18
Are cineva un link de unde pot descarca jocuri HD pentru telefoanele Android? Multumesc!

 

Pe Android Market nu gasesti nimic? :look:

 

Ronnie14.08.2011 18:05

Nu sunt hduri pe market. Am gasit cateva in samsung app.

AG14.08.2011 19:40
Mai am si un 5110 caruia i-am procurat o baterie noua si merge uns tatii.Un cuvant care ma defineste OLD SCHOOL

 

sunt defapt doua cuvinte :)))

 

5110 e Forza..

 

mai recomand 6233 / 9300 / e90 si e72 :D

Sud194714.08.2011 21:37
Are cineva un link de unde pot descarca jocuri HD pentru telefoanele Android? Multumesc!

 

Majoritatea sunt pe fl, mai poti instala Applanet http://applanet.net/, dar nu merge mereu.

Ce Samsung ai? Eu am SGS , mai mult de o zi nu tine bateria x(...

Ronnie15.08.2011 08:10

Tot Galaxy am si eu. La fel, nici pe mine nu ma tine bateria mai mult de o zi avand in vedere ca-l folosesc cam mult. Genul asta de jocuri caut.

 

LE: Am gasit un pachet de jocuri HD in sfarsit. Daca doreste cineva sa-mi trimita un PM, l-am primit pe mess si nu am link.

bogdan_ss15.08.2011 16:11

http://www.blackdroid.net/forum

aici gasiti orice pentru Android , eu de aici imi iau tot ce am nevoie

David16.08.2011 09:16

Aifoane nu are nimeni? :))

Ronnie16.08.2011 22:45

Am avut de ales intre Samsung Galaxy S si Iphone 4. Am ales primul. Raportul ce ofera - pret este exagerat la iphone. Plus ca Galaxy S este peste Iphone 4, in opinia mea. Si sunt multe articole pe net care explica acest lucru.

 

 

Bogdan17.08.2011 08:37

nu prea cred. Galaxy s2 este peste iphone.

l1deN17.08.2011 14:58

Nokia 2730c.

MoWeed17.08.2011 15:09

Cel mai tare telefon mobil este Nokia 1100. Poti sa faci cu el lucruri care nu le poti face cu nici un iphone, galaxy sau alte smartphone-uri

Ronnie17.08.2011 16:48
nu prea cred. Galaxy s2 este peste iphone.

 

Sunt comparabile. Ma refer la Galaxy s si iphone 4. Depinde de gusturi. Cum eu prefer androidul e limpede ce aleg.

Lari05.09.2012 11:25

O companie chineză a reusit să copieze iPhone 5, telefonul inteligent pe care Apple il va lansa in curand, scrie miercuri portalul PConline, citat de EFE.

 

Firma chineză Goford Electronics a confirmat informatia si a precizat că numele pe care l-a dat acestui nou tip de telefon mobil este Goophone i5, inspirat in denumirea produsului original.

 

Aparent, singura diferență perceptibilă dintre cele două telefoane este sigla de pe carcasa Dar compania chineza care are sediul in Shenzen, unde se află multe dintre societățile care asamblează produsele Apple, afirmă insă că există numeroase deosebiri, printre care procesorul, inferior celui de pe iPhone 5, sau sistemul de operare, care in cazul produsului chinez este Android-ul de la Google.

 

Apple nu a comunicat data lansarii iPhone 5, informatiile publicate pană in prezent vorbind despre sfarsitul acestui an. Dar compania americană a anuntat marti că va organiza o conferință de presă pe data de 12 septembrie, fară să precizeze tema acesteia, ceea ce starneste banuiala că lansarea s-ar putea produce in cadrul acestui eveniment.

«123»