Still rollin' on a 5110..hehehe Why fix it when it ain't broken!
Still rollin' on a 5110..hehehe Why fix it when it ain't broken!
Va recomand Nokia 1100. Are si lanterna. Si semnal acolo unde nici cu gandul Sony, Motorola, sau alte Nokii n-au semnal.
N-urile sunt baza ![]()
daca m-ai pune sa-mi aleg un 5110 si orice tel ieftin care este pe piata la ora actuala, sigur as alege 5110 ! unul din cele mai bune telefoane facute vreodata !
6230 The BeST!Am avut acest telefon ~3ani dupa care a trebuit sa il vand pt ca intrase nisip la camera si a cazut in apa!
Daca nu se intampla asta nu il schimbam nici in momentul de fata
Siemens A57
![]()
l-am scapat odata pe jos a sarit tot din el
aaa...inca ceva : e color (bicolor) ---> portacaliu si negru ![]()
Eu am un jeg de Vertu Constellation.
ce modest esti
Are cineva un link de unde pot descarca jocuri HD pentru telefoanele Android? Multumesc!
Cred ca e nevoie de cont. Si nu am.
Fa-ti. Nu e greu.
Are cineva un link de unde pot descarca jocuri HD pentru telefoanele Android? Multumesc!
Pe Android Market nu gasesti nimic? ![]()
Nu sunt hduri pe market. Am gasit cateva in samsung app.
Mai am si un 5110 caruia i-am procurat o baterie noua si merge uns tatii.Un cuvant care ma defineste OLD SCHOOL
sunt defapt doua cuvinte
)
5110 e Forza..
mai recomand 6233 / 9300 / e90 si e72 ![]()
Are cineva un link de unde pot descarca jocuri HD pentru telefoanele Android? Multumesc!
Majoritatea sunt pe fl, mai poti instala Applanet http://applanet.net/, dar nu merge mereu.
Ce Samsung ai? Eu am SGS , mai mult de o zi nu tine bateria x(...
Tot Galaxy am si eu. La fel, nici pe mine nu ma tine bateria mai mult de o zi avand in vedere ca-l folosesc cam mult. Genul asta de jocuri caut.
LE: Am gasit un pachet de jocuri HD in sfarsit. Daca doreste cineva sa-mi trimita un PM, l-am primit pe mess si nu am link.
http://www.blackdroid.net/forum
aici gasiti orice pentru Android , eu de aici imi iau tot ce am nevoie
Aifoane nu are nimeni? ![]()
Am avut de ales intre Samsung Galaxy S si Iphone 4. Am ales primul. Raportul ce ofera - pret este exagerat la iphone. Plus ca Galaxy S este peste Iphone 4, in opinia mea. Si sunt multe articole pe net care explica acest lucru.
nu prea cred. Galaxy s2 este peste iphone.
Nokia 2730c.
Cel mai tare telefon mobil este Nokia 1100. Poti sa faci cu el lucruri care nu le poti face cu nici un iphone, galaxy sau alte smartphone-uri
nu prea cred. Galaxy s2 este peste iphone.
Sunt comparabile. Ma refer la Galaxy s si iphone 4. Depinde de gusturi. Cum eu prefer androidul e limpede ce aleg.
O companie chineză a reusit să copieze iPhone 5, telefonul inteligent pe care Apple il va lansa in curand, scrie miercuri portalul PConline, citat de EFE.
Firma chineză Goford Electronics a confirmat informatia si a precizat că numele pe care l-a dat acestui nou tip de telefon mobil este Goophone i5, inspirat in denumirea produsului original.
Aparent, singura diferență perceptibilă dintre cele două telefoane este sigla de pe carcasa Dar compania chineza care are sediul in Shenzen, unde se află multe dintre societățile care asamblează produsele Apple, afirmă insă că există numeroase deosebiri, printre care procesorul, inferior celui de pe iPhone 5, sau sistemul de operare, care in cazul produsului chinez este Android-ul de la Google.
Apple nu a comunicat data lansarii iPhone 5, informatiile publicate pană in prezent vorbind despre sfarsitul acestui an. Dar compania americană a anuntat marti că va organiza o conferință de presă pe data de 12 septembrie, fară să precizeze tema acesteia, ceea ce starneste banuiala că lansarea s-ar putea produce in cadrul acestui eveniment.