Te-ai inregistrat ieri si deja vii cu astfel de formulari?
"Exact ce afirmam ieri: cronici negre-cronici roz, fara argumente, analize etc.
Ca de obicei, nu astept raspuns. Zi buna !"
E o practica pe care o credeam uitata pe site-ul nostru. Se intampla acum un an dar de atunci s-au linistit apele. Sa inteleg ca ti-ai propus sa ma discreditezi?
) Jenant
Dragul meu, nu m-am inregistrat ieri, asa cum ti-am scris in mesaj, ieri doar mi-am schimbat user-ul pt ca am problema cu versiunea de Windows. Tocmai de aceea ti-am si precizat vechuil ID: DOUBLE, inca din 2005. Nu mi-am propus sa te discreditez, din contra, pe stelistii adevarati ii respect, dar nu reusesc sa inteleg spre ce directie "bati". Daca intr-adevar, articolele tale sunt prea subtile, imi cer scuze tuturor ca am "ocupat" si eu putin loc pe site.
