FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fiorentina - Steaua 0 - 0

«18910»
maye02.10.2008 17:38
fratilor uitati-va la Urziceni cum poate sa joace!! ce mentalitate le`a impus Dan Petrescu! singura echipa romaneasca din ultimii ani care nu baga autobaza intr`un meci din Europa.. nu au nici un fel de complex de inferioritate cu toate ca hamburg e o Forza in Europa.

Dane te astept in Ghencea!

daaaa.joaca exceptional urziceniul...pacat ca hamburg ii calca in picioare acum..

iNsTiGaToR03.10.2008 11:28

putin noroc nea lipsit.....putem sai batem....sa vedem ce o sa facem cu Lyon....sa speram ca om face macar un egal...dak nu chiar sa castigam :steag_cruce_invers:

«18910»