02.10.2008 17:38
fratilor uitati-va la Urziceni cum poate sa joace!! ce mentalitate le`a impus Dan Petrescu! singura echipa romaneasca din ultimii ani care nu baga autobaza intr`un meci din Europa.. nu au nici un fel de complex de inferioritate cu toate ca hamburg e o Forza in Europa.Dane te astept in Ghencea!
daaaa.joaca exceptional urziceniul...pacat ca hamburg ii calca in picioare acum..
