FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fiorentina - Steaua LIVE scris pe fcsteaua.ro

«123»
fcsteaua.ro30.09.2008 18:21

Meciul din aceasta seara dintre Fiorentina si Steaua, va fi comentat LIVE SCRIS pe situl fcsteaua.ro

 

Steaua va incepe meciul in urmatoarea formula: Zapata - Ogararu, Goian, Ghionea, P. Marin - Lovin, Radoi - Nicolita, Dayro Moreno, Semedo - B. Stancu.

 

live_banner.jpg

fsoica30.09.2008 18:22

Ce mai poti zice cand ciobanul ne face de ras in intreaga europa cu declaratii de stana ?

 

Mi-e scarba...

isteaua330.09.2008 18:26

banele rupe pe Mutu fular-campionii:steag_sah_mic: :steag_: :steag_cruce_invers: sigur facem un rezultat bun :steag_sah_mic:

cred in steaua mea30.09.2008 18:44

Chiar daca am putin morcov pentru meciu de ineseara... urez multa bafta baietilor si sper sa scoatem un rezultat pozitiv !!

 

"HAI Laca, HAI BAIETII !!"

:steag_cruce_invers:

steaua_gloria30.09.2008 18:47

Hai baietii ca se poate !

LARI30.09.2008 18:49

Sa fitzi ASHTRI in seara asta, baietzi!!!

Verssace30.09.2008 18:51
sã-nceapã distractiaaaa!
CoRsSo30.09.2008 18:56

fiorentinta- Steaua 0-1

Alex88pl30.09.2008 19:35

e bine pana acum...chiar joaca bine baietii.chiar si Lovin.cu 2 exceptii.comentatorii astia sunt de-a dreptul imbecili cu faza asta cu "colegul de la nationala",

steaua_gloria30.09.2008 19:41

0-0 pauza, hai ca e bine

Verssace30.09.2008 19:42

cum intrã Bãnel la Mutu ! bravo Bãnele !

Mutu=potaie obositã in a II a reprizã . :thumbsup:

Bodanel30.09.2008 19:42

Comentatorii astia nu sunt imbecili. Imbecili ar fi prea putin pentru ei. Cred ca toate sinonimele pentru prost la un loc nu fac cat de prosti sunt ei.

bodanelu30.09.2008 19:44

cum zicea colegul andyro, pe cine au deghizat astia in Lovin? prea joaca fotbal :))

fedora30.09.2008 19:47

Mie mi se pare un meci mai degraba plictisitor intre doua echipe slabe.

BStancu trebuie schimbat la pauza, a dormit pe teren.

Poate intra Janos in locul lui si urca Semedo varf (cine stie, poate din 3 metri da pe poarta).

Meci mai slab decat cu Bayern ca si forta ofensiva.

steaua_gloria30.09.2008 19:48

Comentatoru : " asta e prima mare ocazie in acest sezon de CL " sta el se mai gandeste putin : " daca nu luam in calcul barele cu Bayern "

 

 

Asa , si tu esti singurul barbat din lume, daca nu-i luam in calcul pe ceilalti.

Joga Bonito30.09.2008 19:54

Ce panarama de arbitru, sper sa nu ne arda cu vreun pinalti in repr. a doua...

stelist24/2430.09.2008 19:56
Comentatorii astia nu sunt imbecili. Imbecili ar fi prea putin pentru ei. Cred ca toate sinonimele pentru prost la un loc nu fac cat de prosti sunt ei.

 

nu l-ai ascultat pe ala de la noi de la postul Moldova1 din Chisinau ... il confunda pe Petre Marin cu Ovidiu))

Alex88pl30.09.2008 20:04

cum ar fi acum toja in locul lui Dayro??

ros-albastru4ever30.09.2008 20:10

Petrica,retrage-te ca nu mai faci fatza :|

giovanutz30.09.2008 20:12
:bananadance: vafa in culo bastardi di broscari"italieni"
in-sanity30.09.2008 20:15

Bai fratilor, comentariu mai execrabil la meciul asta eu n-am mai pomenit ( ma refer la transmisia de pe Pro TV)!

 

Handicapatii astia pun Fiorentina pe un piedestal, iar pe Steaua undeva jos ...

 

Cica ... daca avem noroc, scoatem un egal :)) Incredibil! Parca astia se uita la alt meci...

stelist24/2430.09.2008 20:21
Bai fratilor, comentariu mai execrabil la meciul asta eu n-am mai pomenit ( ma refer la transmisia de pe Pro TV)!

 

Handicapatii astia pun Fiorentina pe un piedestal, iar pe Steaua undeva jos ...

 

Cica ... daca avem noroc, scoatem un egal :)) Incredibil! Parca astia se uita la alt meci...

 

dom'le iti zic inca o data , la moldova1 comentariu rules)) ai stiu ca in meciu' asta joaca Ovidiu Petre? si ca Steaua are un jucator cu numele Bogdan StaIcu?))

 

ros-albastru4ever30.09.2008 20:36

Doamne,ce fricos e Lacatus..in loc sa bage pe atac unde e o paine de mancat,asta scoate pe Dayro care e piesa importanta in atacu si-asa varza si baga mijlocas defensiv...pfffffff

andrey_ptm_steaua30.09.2008 20:44

azi am jukat precum o echipa mika...ne-am aparat pe 2 randuri si am sperat ca poate si-or da ei autogoluri...dak nici cu fiorentina nu atakam atunci cu cine??? Ne-am obisnuit sa le dam goluri numai echipelor mici din campionatul Romaniei...cel mai prost joc al Stelei de mult timp incoace...il critikam pe arthuro insa el macar castiga duelurile aerien...Bogdan Stancu nush dak a atins de 2 ori mingea cu capul....sunt dezamagit....poate eu sunt d vina ca astept intotdeauna mai mult de la Lacatus....Laca VREM SA ATACAM SI NOI :steag_cruce_invers:

ros-albastru4ever30.09.2008 20:44

uite frate,30 sec i-a trebuit lu Kapetanos sa-si creeze ocazie...daca era destept Lacatus,il baga de prin minutu 70 cand eram morti in atac :|

«123»