nu vreau sa ducem discutia asta in derizoriu si la nesfarsit, dar cu putina vedere in spatiu mi-ai da dreptate...bina ma baieti cum spuneti voi
nu te supara, dar priveste poza aceea cu galeria spurcata si cu captura in medalion. inchipuie-ti ca prinzi poza din medalion de colturile de jos si o ridici pana cand o intorci. nu iese exact bannerul din galeria spurcata? ti-am mai zis, bannerul nu e intors numai cu capul in jos, ci si cu spatele.
