FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ªi PIROMANII se ard câteodatã!

«123»
john_8624.09.2008 15:32
nu vreau sa ducem discutia asta in derizoriu si la nesfarsit, dar cu putina vedere in spatiu mi-ai da dreptate...bina ma baieti cum spuneti voi

 

nu te supara, dar priveste poza aceea cu galeria spurcata si cu captura in medalion. inchipuie-ti ca prinzi poza din medalion de colturile de jos si o ridici pana cand o intorci. nu iese exact bannerul din galeria spurcata? ti-am mai zis, bannerul nu e intors numai cu capul in jos, ci si cu spatele.

The Flyer24.09.2008 15:35

ce atitea explicatii pentru niste unii?e un steag de gard luat si basta!bravo baietilor care au facut captura!

steaua forever tm24.09.2008 15:44

john 86

ok am inteles; ne intelegem noi pana la uram ca si eu sunt tot un john

 

vreau sa stiu si eu un lucru: o grupare se desfinteaza atunci cand un baner sau un steag ii este furat ? daca da, cat de mult se respecta regula asta in Romania ?

multam fain

MALDINI24.09.2008 15:50

@Steaua forever tm , daca steagul care se pune pe gard la meciuri se fura , gruparea ar trebui desfintata.de obicei dinam0istii nu respecta aceasta regula

steaua forever tm24.09.2008 16:00

este adevarat ca steagurile desant si tk au fost furate ?

SSK24.09.2008 16:56

Este foarte adevarat. Conform art. 208 C.pen., aceasta infractiune se pedepseste cu inchisoare de la 2 la 7 ani. Ce mai vrei sa stii?

steaua forever tm24.09.2008 17:06

pai atunci anunta baietii sa se pregateasca

VaSsY25.09.2008 07:59

cine a colorat steag pe panza stie ca culoarea trece prin material....IEPURASII DE LA NEC l-au colorat pe abele parti..;)

dax4726.09.2008 06:58

Felicitari pentru captura !

 

Ar trebui facut un muzeu cu aceste capturi :D

MALDINI26.09.2008 08:10

@dax47 , tu crezi ca ar merita patrupezii un muzeu ?

STARforce26.09.2008 09:45

Plus ca cutziii au capturi mai multe ca noi.Eu as arde carpele alea..hehhehe

«123»