FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ªi PIROMANII se ard câteodatã!

«123»
fcsteaua.ro23.09.2008 17:08

Un nou grup din Peluza Catering & Hostess își vede un nou steag (personal) în mâinile rivalilor. Seara trecutã, a cãzut în luptã steagul celor din "Piromanii", un grup de istorie recentã al peluzei sus-amintite. Se pare cã suporterii dinamoviști aveau prostul obicei sã se joace cu focul, iar asearã au fost calmați subit și definitiv de o brigadã...de pompieri presupunem noi, sursele noastre nu ne-au dezvãluit mai multe. Pe lângã steagul (personal) de gard, bãieții care se joacã cu focul au mai pierdut și un steag de fluturat, singurul din peluza dinamovistã la meciul cu Poli Iași, din câte ne-au mai confirmat sursele noastre.

 

Concluzia este tristã: vesela flacãrã a celor de la "Piromanii" nu-și va mai face apariția pe stadioane, decât în cazul în care primii ei deținãtori decid sã urmeze exemplul iluștrilor înaintași de la ex-Brigate și sã-și continue activitatea cu onoare și verticalitate.

 

Au transmis pentru fcsteaua.ro: Gurile Rele

 

eduardo_stelist23.09.2008 17:12

La mai multe!!! incet incet sa ramana fara nici un steag, banner.....AnTi Dinamo

Azzido23.09.2008 17:28

pacat de ei.

erau tineri ... :biggrin:

ThereauRistul23.09.2008 17:30

sa-i arza focu!

fabregas23.09.2008 17:30

Bv mosilor sunte-ti tari :X:X:X: astia erau de la mine de prin fatza bl bine ca ia-ti ars ca tot ziceau ei ca ard ard ard si sau ars si ei acum bv fortzaaa Steaua X::X:X:X MANDRU CA SUNT STELIST :x:x:

Ingerul din Ghencea23.09.2008 17:42

Bravo lor la cat mai multe decazutze :naughty: :naughty: :naughty:

ultrash23.09.2008 17:45

la mai mare :D

crossman23.09.2008 17:48

=))))))bv baieti tot asa sunt curios ce grup a facut captura

andyro23.09.2008 17:51

Astept cu nerabdare povestea complicata prin care se explica faptul ca ala nu e steag de gard, mai ales dupa poza cu Bratu care (ironic) chiar atunci urla clasica scandare a galeriei dinamoviste impotriva Stelei...

f234567k23.09.2008 17:52

In flacari cu ei !

CoRsSo23.09.2008 17:58

la mai multe!

MALDINI23.09.2008 18:01

O sa vina astia si o sa zica ca acel steag a fost facut pentru "uz personal" :)

Azzido23.09.2008 18:04
=))))))bv baieti tot asa sunt curios ce grup a facut captura

 

Pompierii ma...

Fane_casieru'23.09.2008 18:07

Iar sunteti ironici...iar va bucurati de raul altora.

Chiar nu ne mai intelegem ???

Totusi......

 

LA LA LA LA MWUE dinam0...LA LA LA LA MWUE dinam0...

Dragoshel23.09.2008 18:07

daca s-au jucat cu focu'... I-au stins.

MALDINI23.09.2008 18:09

O sa spuna : a fost de la ploaie

Korado23.09.2008 18:13

O sa bage si ei cate o duma de aia ieftina cum ca stiti ..... hahahah iar pierdeti steaguri ;))

sabin130723.09.2008 18:14
:thumbup: Ce frumos s-au ars! La mai multe!
cozmin23.09.2008 18:15

felicitari baieti !

Radu1823.09.2008 18:19

nu se compara descultii astia cu triada si desant. :noexpression:

Razvypitesti23.09.2008 18:29
nu se compara descultii astia cu triada si desant. :noexpression:

tot pch-ul nu este nici cat jumatate din Triada

Bravo "pompierilor!!!!!

Gezets23.09.2008 18:36
nu se compara descultii astia cu triada si desant. :noexpression:

tot pch-ul nu este nici cat jumatate din Triada

Bravo "pompierilor!!!!!

triada traieste...nu renunta asa usor!

f234567k23.09.2008 18:37

: care e faza cu piromanii?

: e steagu lor

: care il flutura plm

:

: si steagu ala mic

: e ala care il pun ei pe gard

: cu steagu ala mare nu sau mai afisat

eu: http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/5464

: ei oricum sunt 10 insi

: doar unu e mai mare

: adik 2

: aditza ala care e sefu lor

: si inca 1

 

MALDINI23.09.2008 18:41

Normal , defapt ala nu e steagul lor :))))))

Radu1823.09.2008 18:45
nu se compara descultii astia cu triada si desant. :noexpression:

tot pch-ul nu este nici cat jumatate din Triada

Bravo "pompierilor!!!!!

triada traieste...nu renunta asa usor!

prietene,traieste...dar ai vazut cum arata Peluza Nord fara triada si desant.... :no:

«123»