FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fcsteaua Vs Suportersteaua

«123»
Sergyu1626.09.2008 18:52

Cam rai sunteti aici baieti...Mihai nu a jucat cu qw cu mine niciodata...Si sincer nu l-am vazut sa traga de timp , cum o face blind de exemplu...

 

P.s. Nu voi raspunde niciunui atac al lui blind... :innocent:

blindica26.09.2008 18:57
Cam rai sunteti aici baieti...Mihai nu a jucat cu qw cu mine niciodata...Si sincer nu l-am vazut sa traga de timp , cum o face blind de exemplu...

 

P.s. Nu voi raspunde niciunui atac al lui blind... :innocent:

 

jalnic, tu esti avocatul tuturor celor cu functie...eu cu cine trag de timp? in Liga a 2 a, cand am avut porstmouth, iti reamintesc faptul ca nu mi-ai dat nici un gol, si aveai sevilla ! sper ca ai tocit mult tastatura si acum joci mai bine, poate ne intalnim la baraj...hai sa incetam, si sa Castige Site-ul Cel Mai Bun !

 

Sergyu1626.09.2008 19:48

Uite ca imi calc promisiunea...Sunt avocatul celor cu functie?? :whistle: Na ca m-ai prins...Sunt sigur ca Mihai ma va avantaja la tragerea la sorti in cupa...Sincer nu ma intereseaza despre cine e vorba in discutie...Apreciez doar stilul de joc...de purice nu am zis nimic, pentru ca ii apreciez stilul ...si lui Mihai la fel...si altora...Al tau si al legendei sunt mai pragmatice...Mie imi plac mai putin...Fie cum zici tu...Cel mai bun site sa castige (Noi :P )

branica26.09.2008 19:51

vorbiti cam mult .. drumu` cand ii dam ?

blindica26.09.2008 19:51

@sergiu: uite, comentariul asta ar fi fost mai bun de la inceput...oricum stii ca n-am tras de timp dar trebuia sa zici ceva. Sanatate ! fular-campionii

Paradise_Lost26.09.2008 20:54

deci se joaca fiecare cu fiecare>? sau cum?

Sergyu1626.09.2008 21:27

N-are cum sa jucam fiecare cu fiecare...Cate un meci...Prin tragere la sorti stabilit

dumy3l27.09.2008 09:08

nevoie de o rezerva, ma gasitzi. n-am fost pe faza

Sergyu1627.09.2008 20:21

Cand avem parte de meciuri??

meph_frumossu28.09.2008 13:36

mai jucam si noi anul asta? ca ma simt in forma maxima 2-3 pe meci dau

ronaldo_020128.09.2008 15:20

intai sa apara 2009-le

BADboySteaua28.09.2008 16:15

2-3 zile si apare fular-campionii:steag_cruce_invers:

alin_jeleu29.09.2008 22:48
Uite ca imi calc promisiunea...Sunt avocatul celor cu functie?? :whistle: Na ca m-ai prins...Sunt sigur ca Mihai ma va avantaja la tragerea la sorti in cupa...Sincer nu ma intereseaza despre cine e vorba in discutie...Apreciez doar stilul de joc...de purice nu am zis nimic, pentru ca ii apreciez stilul ...si lui Mihai la fel...si altora...Al tau si al legendei sunt mai pragmatice...Mie imi plac mai putin...Fie cum zici tu...Cel mai bun site sa castige (Noi :P )

bam bam.... m-am gasit intr-o discutie, suna bine "pragmatic"... de obicei cei pragmatici castiga, nu cei care au 200 de suturi la poarta si inscriu 1 singura data. cum portarul la 08 a fost de pe alta planeta cu paradele, e normal sa joci mai pragmatic daca ai echipa mica. Mihai isi permite sa atace, are barca...

klaus_e8929.09.2008 23:04

ne certam aici de fata cu dusmanii ? e manevra asta, vor sa bage scandal la lot cu cateva zile inainte de duel ...

blindica30.09.2008 06:09
ne certam aici de fata cu dusmanii ? e manevra asta, vor sa bage scandal la lot cu cateva zile inainte de duel ...

 

L-au gasit pe Mihai in casino cum trisa cu banii primariei.

mihai141130.09.2008 10:47

mai are rost sa jucam?sau asteptam 2009 :))?

bubutza30.09.2008 16:05

jucam jucam. Dar sa facem meciurile

mihai141130.09.2008 16:10

eu am sa ii cedez locul lui blind daca vrea,sau altcuiva,nu am mai jucat 2008 de mult,si astept 2009 :)

bubutza30.09.2008 16:23

pai hai sa facem meciurile :D Cine si cum le face?

crist3a30.09.2008 16:42
eu am sa ii cedez locul lui blind daca vrea,sau altcuiva,nu am mai jucat 2008 de mult,si astept 2009 :)

Vreau eu

B33KTA01.10.2008 00:18

A aparut 2009. Fifa 09 Reloaded . E pe torrente. are 4.67 GB . Sa nu va asteptati la cine stie ce. Versiunea asta merge pe multiplayer . Pareri after si sa va faceti butoanele manual pt joc. Combinatia mult cea vestita e inca in folosinta si in 2009 QW sau cum e . Numai bine.

mihai141101.10.2008 09:15

a aparut 2009,il avem cam toti deja,deci nu cred ca o sa mai joace careva,asteptam 1 sapt sa ne obisnuim si facem dupa aia concursul :)

Paradise_Lost01.10.2008 09:18

care-l aveti, ca eu nu-l am :hmmm:

 

 

Later edit:

l-am luat, l-am instalat, am scos 2008. numai bine, adios challange

«123»