FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fcsteaua Vs Suportersteaua

«123»
Enquist24.09.2008 14:05

Eu joc chiar dak se joaca cu qw... ca e placerea mai mare ... :hump: ...

Paradise_Lost24.09.2008 14:05

@blindica:

Sa fim seriosi, 10 din 11 isi vor lua Barcelona sau Manchester... adik, FC Messi sau FC Ronaldo... si apar qw-urile. Macar Challenge-ul asta sa-l jucam frumos.

quitarr24.09.2008 14:50

joc si eu daca mai e loc,..

ronaldo_020124.09.2008 16:17
@blindica:

Sa fim seriosi, 10 din 11 isi vor lua Barcelona sau Manchester... adik, FC Messi sau FC Ronaldo... si apar qw-urile. Macar Challenge-ul asta sa-l jucam frumos.

FC Ronaldo........mi-am facut echipa:)))

marianb24.09.2008 16:58

si mei de cata ori sa mai postez

F1oRinho24.09.2008 17:03

Ma bag si eu daca mai e loc

bubutza24.09.2008 17:58

Mihai, jucam free team choice

interzis 'chiu'+w din jumatatea proprie (mizam aici pe fair-play pt ca nu se poate dovedi) si centrarea din corner in 0-6m interzisa de asemenea .

inceput cu pasa inapoi de la centru.

 

cu+W mai reprezinta si centrare, totusi sa putem centra cu cu+w.

Mie unuia mi-e indiferent.

 

Enquist24.09.2008 18:11

chiar ca o sa fie barca - barca...sa vedem caracterul...eu unul simpatizez cu Chelsea :hooray:

Verssace24.09.2008 18:58

si .. pana la urma eu de ce nu pot sa joc ? nu mi-a raspuns nimeni ..

BADboySteaua24.09.2008 19:12

Daca mai e loc si vreti pot sa joc si eu :steag_cruce_invers:

klaus_e8924.09.2008 21:55

Mihai baga-ma si pe mine :)

mihai141125.09.2008 06:38

mihai1411

dannyok

fifa_for_fun

fallenangell002000

enquist

bezmetiqu

blind

meph_frumossu

yamasha_tusca

Klaus

sergyu adriano

 

idurile nu sunt corecte,o sa le trec azi

 

orice echipa,fara qw din propria jumatate

DoctorLov25.09.2008 14:52

jucam fiecare cu fiecare? ca sa nu ne plictisim ? :D

blindica25.09.2008 15:28
@blindica:

Sa fim seriosi, 10 din 11 isi vor lua Barcelona sau Manchester... adik, FC Messi sau FC Ronaldo... si apar qw-urile. Macar Challenge-ul asta sa-l jucam frumos.

 

nu cred...

Paradise_Lost25.09.2008 15:55
jucam fiecare cu fiecare? ca sa nu ne plictisim ? :D

 

si asa ar fi o idee buna.. Fiecare ar avea 11 meciuri de jucat, o nimica toata si cu asta.. terminam sezonul 2008 definitiv

:steag_sah_mic:

 

Sa vina 2009

 

PS: Raman la ideea challengelui cu echipe de 3 stele. dar, moderatorii vor hotari

blindica25.09.2008 18:11

Daca e cu 3 stele eu ma retrag ( nu ca ar conta f mult asta ) dar si-asa am jucat numai cu echipe proaste si nu am nici un chef sa-i vad cum se tarasc pe teren si fac gafe...

i0nutz8325.09.2008 18:32

Pana va hotarati apare 09 ;) Acu' intelegeti de ce am zis ca orice competitie in perioada asta e inutila . . .

branica25.09.2008 18:40

Fiecare sa joace cu ce echipa vrea .. nu ma deranjeaza cu absolut nimic ;) ... ZIceti ca fifa este doar un joc, nu un mod de viata .. Pai atunci, jucati .... fie ca se joaca cu "centrari peste aparare", fie ca nu ... hai sa`i dam drumu` ;)

marianb25.09.2008 18:48

mai Mihai ma da nu prea ma bagi in seama

mihai141126.09.2008 06:16

dupa o scurta sedinta s-a facut lista finala :P

 

mihai1411

dannyok

fifa_for_fun

fallenangell002000

enquist

bezmetiqu

fior cs

meph_frumossu

bolohan

Klaus

sergyu adriano

 

bubutza26.09.2008 15:58

ar trebui sa stabilim meciurile nu?

blindica26.09.2008 17:01

@ Mihai , sper sa pierzi cu scorul competitiei.

Jo1n726.09.2008 17:35

hai baietiiiiiiiiiii

 

in sf un meci cu barca :X cu miza..pariati peste 6 goluri va rog la meciu meu :))

Sergyu1626.09.2008 17:50

Ready for FIGHT . :boxing: ...Hai baietii sa-i spargem... :drunk:

pda26.09.2008 18:46

@blind - Nu pierde stai calm, daca simte ca nu merge baga o ploaie de QW-uri.

 

@sergiu - Eu vorbesc din experienta proprie.

«123»