Eu joc chiar dak se joaca cu qw... ca e placerea mai mare ...
...
Eu joc chiar dak se joaca cu qw... ca e placerea mai mare ...
...
@blindica:
Sa fim seriosi, 10 din 11 isi vor lua Barcelona sau Manchester... adik, FC Messi sau FC Ronaldo... si apar qw-urile. Macar Challenge-ul asta sa-l jucam frumos.
joc si eu daca mai e loc,..
@blindica:Sa fim seriosi, 10 din 11 isi vor lua Barcelona sau Manchester... adik, FC Messi sau FC Ronaldo... si apar qw-urile. Macar Challenge-ul asta sa-l jucam frumos.
FC Ronaldo........mi-am facut echipa:)))
si mei de cata ori sa mai postez
Ma bag si eu daca mai e loc
Mihai, jucam free team choice
interzis 'chiu'+w din jumatatea proprie (mizam aici pe fair-play pt ca nu se poate dovedi) si centrarea din corner in 0-6m interzisa de asemenea .
inceput cu pasa inapoi de la centru.
cu+W mai reprezinta si centrare, totusi sa putem centra cu cu+w.
Mie unuia mi-e indiferent.
chiar ca o sa fie barca - barca...sa vedem caracterul...eu unul simpatizez cu Chelsea ![]()
si .. pana la urma eu de ce nu pot sa joc ? nu mi-a raspuns nimeni ..
Daca mai e loc si vreti pot sa joc si eu ![]()
Mihai baga-ma si pe mine ![]()
mihai1411
dannyok
fifa_for_fun
fallenangell002000
enquist
bezmetiqu
blind
meph_frumossu
yamasha_tusca
Klaus
sergyu adriano
idurile nu sunt corecte,o sa le trec azi
orice echipa,fara qw din propria jumatate
jucam fiecare cu fiecare? ca sa nu ne plictisim ? ![]()
@blindica:Sa fim seriosi, 10 din 11 isi vor lua Barcelona sau Manchester... adik, FC Messi sau FC Ronaldo... si apar qw-urile. Macar Challenge-ul asta sa-l jucam frumos.
nu cred...
jucam fiecare cu fiecare? ca sa nu ne plictisim ?![]()
si asa ar fi o idee buna.. Fiecare ar avea 11 meciuri de jucat, o nimica toata si cu asta.. terminam sezonul 2008 definitiv
![]()
Sa vina 2009
PS: Raman la ideea challengelui cu echipe de 3 stele. dar, moderatorii vor hotari
Daca e cu 3 stele eu ma retrag ( nu ca ar conta f mult asta ) dar si-asa am jucat numai cu echipe proaste si nu am nici un chef sa-i vad cum se tarasc pe teren si fac gafe...
Pana va hotarati apare 09
Acu' intelegeti de ce am zis ca orice competitie in perioada asta e inutila . . .
Fiecare sa joace cu ce echipa vrea .. nu ma deranjeaza cu absolut nimic
... ZIceti ca fifa este doar un joc, nu un mod de viata .. Pai atunci, jucati .... fie ca se joaca cu "centrari peste aparare", fie ca nu ... hai sa`i dam drumu` ![]()
mai Mihai ma da nu prea ma bagi in seama
dupa o scurta sedinta s-a facut lista finala ![]()
mihai1411
dannyok
fifa_for_fun
fallenangell002000
enquist
bezmetiqu
fior cs
meph_frumossu
bolohan
Klaus
sergyu adriano
ar trebui sa stabilim meciurile nu?
@ Mihai , sper sa pierzi cu scorul competitiei.
hai baietiiiiiiiiiii
in sf un meci cu barca :X cu miza..pariati peste 6 goluri va rog la meciu meu ![]()
Ready for FIGHT .
...Hai baietii sa-i spargem... ![]()
@blind - Nu pierde stai calm, daca simte ca nu merge baga o ploaie de QW-uri.
@sergiu - Eu vorbesc din experienta proprie.