FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fcsteaua Vs Suportersteaua

«123»
bubutza23.09.2008 15:41

Noi ne-am facut echipa :D

 

SuporterSteaua team:

1.boggy222000

2.blady_rol

3.rusu_andrey2005

4.danny_racari_92

5.dumyalex86

6.danutzdanutz54

7.gh_st_24

8.cosmin_marin25

9.laurentiu_state

10.aristeaua

11.diavolo_dany

 

Asteptam si lotul vostru si sa stabilim regulile.

Paradise_Lost23.09.2008 15:58

poate ma exclud baietii din camp. pt ca i-am tradat :beer2:

Enquist23.09.2008 16:07

PT FcS cine face selectia? vreau si eu sa ma bag :naughty:

DoctorLov23.09.2008 16:50
fallenangell002000 ma bag si eu :D
marianb23.09.2008 17:42

si eu

Jo1n723.09.2008 18:09

me 2

blindica23.09.2008 20:40
poate ma exclud baietii din camp. pt ca i-am tradat :beer2:

 

Totul porneste de la 1-0 pt FcSteaua :kisstogether:

Verssace23.09.2008 20:58

CINE face selectia ?? si eu vreau .. ! cum jucam ??

branica23.09.2008 21:02

se poate sa intru si eu .. ?

Paradise_Lost23.09.2008 21:10
poate ma exclud baietii din camp. pt ca i-am tradat :beer2:

 

Totul porneste de la 1-0 pt FcSteaua :kisstogether:

 

Vom vedea. oricum mi se rupe inima sa joc impotriva voastra. Primul campionat adevarat in care am jucat....dar m-au solicitat primii.

 

PS:Si Semedo va marca impotriva CFR-ului :steag_cruce_invers:

DannY_123.09.2008 21:34

Ma bag si eu;).

puyol23.09.2008 21:48

mai bine ati intra in AISS :)

mihai141124.09.2008 05:26

fac eu selectia

 

mihai1411

dannyok

fifa_for_fun

fallenangell002000

enquist

bezmetiqu

blind

 

 

mai asteptam 3

Verssace24.09.2008 08:44
fac eu selectia

 

mihai1411

dannyok

fifa_for_fun

fallenangell002000

enquist

bezmetiqu

blind

 

 

mai asteptam 3

 

adelin_0008

mihai141124.09.2008 11:18

userii deja inscrisi in campionat au prioritate :))

 

o singura regula vreau...sa nu se joace cu qw,in rest nu conteaza,daca se va juca cu qw eu nu joc,nu are rost

crist3a24.09.2008 11:46

yamasha_tusca si eu si eu prima data:p

ronaldo_020124.09.2008 11:59

nu pot sa mai instalez 08..:(( nu stiu dc...

meph_frumossu24.09.2008 12:10

meph_frumossu ma bag si eu

mihai141124.09.2008 13:12

mihai1411

dannyok

fifa_for_fun

fallenangell002000

enquist

bezmetiqu

blind

meph_frumossu

yamasha_tusca

 

inca 2

Paradise_Lost24.09.2008 13:21

Mihai, iti doresc sa pici cu cosmin_marin25, qw-ist "de la mama lui" cu acte in regula :naughty:

 

fular-campionii

mihai141124.09.2008 13:29

pai nu particip,si cred ca o sa se suceasca multi de aici care deja s-au inscris :)

 

ori jucam,fara qw,ori mai bine lasa,ca dai de cine stie ce "jucator" de numai qw pe Messi da :))

 

sau jucam cu qw,dar cu echipe de 2-3 stele

 

sau jucam cu echipe de jumate de stea....sa vedem adevarata valoare :)),cel mai tare ar fi

 

oricum daca nu particip nici eu nici ionut,este amical ,nu se trece la palmares :P

Paradise_Lost24.09.2008 13:33

mi se pare geniala ideea... cu echipe de 3 stele, ar fi perfect.

Ar trebui sa se ia in discutie.

palmaresul nu ma intereseaza, joc pt fun.

Verssace24.09.2008 13:40

@ mihai1411

pe mine de ce nu ma treci ?

Sergyu1624.09.2008 13:44

Ma bag si eu , daca mai sunt locuri si daca aveti incredere in mine :P

blindica24.09.2008 13:58

Sa se joace cu orice echipe si fara reguli :D Doar sa nu se centreze in careu la cornere.

«123»