A fost gol...dar sa recunoastem...tiago trebuia de mult sa primeasca galben.
A fost gol...dar sa recunoastem...tiago trebuia de mult sa primeasca galben.
Sper sa le mai dam 2-3 . Si la Dayro a fost gol perfect valabil
Cred ca Mediasul e singura echipa mica care nu a bagat autobaza pe Ghencea. Uite acuma intra Kapetanos si da 3 boabe ![]()
sper sa nu se relaxeze acum.sa le mai dam cateva:).FORZA Steaua
mai da Szekely si " Kapitanos " ![]()
Semedo este jucatorul care ne lipsea...
...FORZA Steaua
Bine-ai revenit, Pawele! SA FIE INTR-UN CEAS BUN!!!
Doamne cum joaca Eric
Astia cre'ca vor sa impresioneze pe cineva de dribleaza atata... Nu m-ar mira nimic!
Steaua pare in anumite momente o echipa de cascadorii rasului
Steaua pare in anumite momente o echipa de cascadorii rasului
cu ce? mie mi se pare ca joaca foarte relaxat.. era mai bun un 1-0 chinuit nu?
cred ca ne`au furat tusierii de vreo 2-3 goluri
Hai ca a infipt-o si Kapetanos:)))
kapetanos la intrecut la goluri pe marele Arturo:)))) si asta are 2 meciuri:)))=)))
bv Kap ![]()
Steaua pare in anumite momente o echipa de cascadorii rasului
nu te lasa, tine steagul sus;).. hai ca gasesti tu ceva, nu se poate
kapetanos la intrecut la goluri pe marele Arturo:)))) si asta are 2 meciuri:)))=)))
Care 2 meciuri?Ca saracu nu stiu daca are adunate 40-50 de minute.Deci cam o repriza.
De acum cred ca putem sta linistiti...avem 2-0 si Gazul joaca slabut...o sa le dam 4...
V-am spus ca o sa le dam 4 ???
Ca s-o lãlãi și eu în curentul de gândire declanșat de Valeriu Argãsealã, aș putea spune cu certitudine cã Gaz Metan Mediaș nu este o echipã de Liga Campionilor...
Care 2 meciuri?Ca saracu nu stiu daca are adunate 40-50 de minute.Deci cam o repriza.
am zis si eu asea sa para mai multe
) daca ziceam ca unu are 8 meciuri si altu are 30 de minute jucate
Ca s-o lãlãi și eu în curentul de gândire declanșat de Valeriu Argãsealã, aș putea spune cu certitudine cã Gaz Metan Mediaș nu este o echipã de Liga Campionilor...
As adauga ca si ¨ne-am dorit mai mult victoria¨..
ahh ce frumos a jucat Steaua...unde am ajunge daca am juca asa mereu? ![]()
ma bucur ca pana acum nu am pierdut puncte cu echipele mici. de vineri incepe campionatul pentru noi.sa vedem ce o sa fie... ![]()