FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fc Steaua București - Gaz Metan Mediaș

«123»
Kekea21.09.2008 18:42

A fost gol...dar sa recunoastem...tiago trebuia de mult sa primeasca galben.

MALDINI21.09.2008 18:42

Sper sa le mai dam 2-3 . Si la Dayro a fost gol perfect valabil

DAMASKINOS21.09.2008 18:44

Cred ca Mediasul e singura echipa mica care nu a bagat autobaza pe Ghencea. Uite acuma intra Kapetanos si da 3 boabe :steag_sah_mic:

Alex88pl21.09.2008 18:55

sper sa nu se relaxeze acum.sa le mai dam cateva:).FORZA Steaua

Fear21.09.2008 18:56

mai da Szekely si " Kapitanos " :bananadance:

ros-albastru4ever21.09.2008 19:15

Semedo este jucatorul care ne lipsea... :steag_cruce_invers: ...FORZA Steaua

LARI21.09.2008 19:18

Bine-ai revenit, Pawele! SA FIE INTR-UN CEAS BUN!!!

Kekea21.09.2008 19:20

Doamne cum joaca Eric

LARI21.09.2008 19:21

Astia cre'ca vor sa impresioneze pe cineva de dribleaza atata... Nu m-ar mira nimic!

fsoica21.09.2008 19:30

Steaua pare in anumite momente o echipa de cascadorii rasului

Fear21.09.2008 19:37
Steaua pare in anumite momente o echipa de cascadorii rasului

 

cu ce? mie mi se pare ca joaca foarte relaxat.. era mai bun un 1-0 chinuit nu?

Fear21.09.2008 19:42

cred ca ne`au furat tusierii de vreo 2-3 goluri

DAMASKINOS21.09.2008 19:44

Hai ca a infipt-o si Kapetanos:)))

zloty21.09.2008 19:45

kapetanos la intrecut la goluri pe marele Arturo:)))) si asta are 2 meciuri:)))=)))

Fear21.09.2008 19:46

bv Kap :steag_cruce_invers:

sabin130721.09.2008 19:46
Steaua pare in anumite momente o echipa de cascadorii rasului

nu te lasa, tine steagul sus;).. hai ca gasesti tu ceva, nu se poate

MALDINI21.09.2008 19:48
kapetanos la intrecut la goluri pe marele Arturo:)))) si asta are 2 meciuri:)))=)))

 

Care 2 meciuri?Ca saracu nu stiu daca are adunate 40-50 de minute.Deci cam o repriza.

dani p21.09.2008 19:49
De acum cred ca putem sta linistiti...avem 2-0 si Gazul joaca slabut...o sa le dam 4...

V-am spus ca o sa le dam 4 ???

Living_Dead_Stripper21.09.2008 19:50

Ca s-o lãlãi și eu în curentul de gândire declanșat de Valeriu Argãsealã, aș putea spune cu certitudine cã Gaz Metan Mediaș nu este o echipã de Liga Campionilor...

zloty21.09.2008 19:51
Care 2 meciuri?Ca saracu nu stiu daca are adunate 40-50 de minute.Deci cam o repriza.

am zis si eu asea sa para mai multe :))) daca ziceam ca unu are 8 meciuri si altu are 30 de minute jucate

sabin130721.09.2008 20:01
Ca s-o lãlãi și eu în curentul de gândire declanșat de Valeriu Argãsealã, aș putea spune cu certitudine cã Gaz Metan Mediaș nu este o echipã de Liga Campionilor...

As adauga ca si ¨ne-am dorit mai mult victoria¨..

1uLy4Nn21.09.2008 20:05

ahh ce frumos a jucat Steaua...unde am ajunge daca am juca asa mereu? :D

ma bucur ca pana acum nu am pierdut puncte cu echipele mici. de vineri incepe campionatul pentru noi.sa vedem ce o sa fie... :steag_cruce_invers:

«123»