Lacatush nu e antrenor dak il baga pe Nicolita titular si Szekely rezerva. Sper sa fie menajat. Oricum Laca ne-a dovedit ca nu este ca si antrenor nici un sfert din cat a fost ca jucator. Parerea mea.
Vorbeste doar in numele tau si nu te erija in purtatorul nostru de ... dovezi.
Poate ti-a dovedit tie, dar mie nu, iar chestia cu "...nici un sfert...." e mai la plezneala decat parerea ta!:)Fa un exercitiu.Numara cate meciuri a jucat Steaua sub Lacatus si apoi fa bilantul. Cu bilantul in mana treci la istoria de dupa '90 si compara.Mai cauta si cand Steaua a recupert 11-13 puncte intr-un retur...Abia atunci parerea ta si acel sfert "conteaza"
Nicolita trebuie sa aiba si el meciuri in picioare si daca este valid il va baga.