FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fc Steaua București - Gaz Metan Mediaș

«123»
Gabytza00621.09.2008 11:32

:noexpression: :noexpression: :noexpression: s-ar putea, dar ei sunt obositi dupa bayern si mai e ceva toja a cam obosit si ai vazut cum a jucat cu nemtii miercuri .....

Da nu`i nici o miza pe meciul asta sigur Steaua va dori razbunare si va incerca sa marcheze multe goluri! Steauaaa Steauaaa

 

Cosmin_Stelistu198621.09.2008 11:34

eu zic ca va fi un meci spectaculos si vom bate cu 3-0 . FORZA Steaua!

DelPiero1021.09.2008 12:13
Bai, acum avem lot destul de numeric. Vreti sa joace aceasi jucatorii de miercuri, dar asezati altfel? Abel Moreno cand sa mai joace? Un Baciu? Nicolita? Rada? Neaga?

Numeric da,dar valoros...?

steaua_gloria21.09.2008 12:14

Pana la urma lui pedriel nu i-a venit crtea verde nu ? Deja ma gandesc ca n-a mai jucat de atata timp, probabil si-a iesit din forma.

CoRsSo21.09.2008 12:20

Lacatush nu e antrenor dak il baga pe Nicolita titular si Szekely rezerva. Sper sa fie menajat. Oricum Laca ne-a dovedit ca nu este ca si antrenor nici un sfert din cat a fost ca jucator. Parerea mea.

stelist24/2421.09.2008 12:57

ii batem mar

 

Pana la urma lui pedriel nu i-a venit crtea verde nu ? Deja ma gandesc ca n-a mai jucat de atata timp, probabil si-a iesit din forma.

 

 

el se antreneaza, din forma nu-si va iesi

 

Lacatush nu e antrenor dak il baga pe Nicolita titular si Szekely rezerva. Sper sa fie menajat. Oricum Laca ne-a dovedit ca nu este ca si antrenor nici un sfert din cat a fost ca jucator. Parerea mea.

Dar tu esti antrenor

xray_rom21.09.2008 13:11
Lacatush nu e antrenor dak il baga pe Nicolita titular si Szekely rezerva. Sper sa fie menajat. Oricum Laca ne-a dovedit ca nu este ca si antrenor nici un sfert din cat a fost ca jucator. Parerea mea.

Vorbeste doar in numele tau si nu te erija in purtatorul nostru de ... dovezi.

Poate ti-a dovedit tie, dar mie nu, iar chestia cu "...nici un sfert...." e mai la plezneala decat parerea ta!:)Fa un exercitiu.Numara cate meciuri a jucat Steaua sub Lacatus si apoi fa bilantul. Cu bilantul in mana treci la istoria de dupa '90 si compara.Mai cauta si cand Steaua a recupert 11-13 puncte intr-un retur...Abia atunci parerea ta si acel sfert "conteaza":)

Nicolita trebuie sa aiba si el meciuri in picioare si daca este valid il va baga.

sabin130721.09.2008 13:20
Lacatush nu e antrenor dak il baga pe Nicolita titular si Szekely rezerva. Sper sa fie menajat. Oricum Laca ne-a dovedit ca nu este ca si antrenor nici un sfert din cat a fost ca jucator. Parerea mea.

Stai pe faza. sa nu ratezi ocazia.

Sau nu mai ai rabdare pana la meci?

rivelino21.09.2008 13:53

Dudita descaleca in Ghencea.Super show.

ULTRASZ0R21.09.2008 16:29
Lacatush nu e antrenor dak il baga pe Nicolita titular si Szekely rezerva. Sper sa fie menajat. Oricum Laca ne-a dovedit ca nu este ca si antrenor nici un sfert din cat a fost ca jucator. Parerea mea.

zi sa moara mata

greenyes21.09.2008 16:38

Oameni buni daca sunt adevaratele comentariile lui Adrian Ilie insneamna ca noi ne agitam ca prostii. In viziunea sa Atletul e mai valoros ca Szekely iar Toja nu e bun ca extrema pentru ca nu are viteza si din acest motiv trebuie jucat in centu. Eu unul am rams masca.

 

Daca asa vede fotbalul un fost mare jucator.....Dar daca ii iei la puricat...realizezi ca mai toti marii jucatori sunt cam diferiti de ce credeam noi despre ei.....Doamne...astia au jucat numai din talent si nu au avut nimic in cap????

dani p21.09.2008 18:03

pana una-alta acum este 1-0 in minutul 7...

LARI21.09.2008 18:08

Ce folos ca recupereaza Lovin de sparge daca da o groaza de pase gresite? Si cu Bayern la fel... A recuperat destule mingi dar i-a pus pe-aia pe contraatac de cel putin 2 ori!

 

*** de treaba!!!!!

fsoica21.09.2008 18:15

eu as zice ca nu jucam nimic, dar nu zic ca imi zice lumea ca nu-s stelist !!!!

CoRsSo21.09.2008 18:17

Pentru toti cei care il iubesc pe lacatush ca jucator. E un FORUM in care pot sa imi spun PAREREA fie ca va place fie ca nu. Punct. Mie mi se pare Szekely cu mult peste Nicolita. La fel si in cazul lui Lovin cu Tiago. Si sa fim seriosi, cand il bagi pe Toja la inchidere, faci schimbari gen Ov.Petre cand esti condus de Bayern cu 1-0, nu dovedesti ca esti antrenor mare asa cum spuneti voi. Este un antrenor bun, dar sub Protasov de exemplu. Si voi ganditi cu inima acum, nu sunteti realisti.

 

@ULTRASZ0R

 

Vezi cu jignirile de mama. Imi dovedesti ca esti frustrat rau. Si ca nu stapanesti bine limba romana. (ma-ta nu mata).

Kekea21.09.2008 18:17

Apararea este la pamant:|

LARI21.09.2008 18:18

Sincer, nu stiu cum ai vrea sa arate meciul asta. Am dat gol repede, ne cream ocazii relativ usor...

 

Defensiva continua sa scartaie, in opinia mea.

Kekea21.09.2008 18:21

Parerea mea este ca a venit vremea ca Petre Marin sa se retraga.

fiara721.09.2008 18:25

uite ba ce bun e Banel :))))

2-0 Banelinho =)))

dani p21.09.2008 18:28

De acum cred ca putem sta linistiti...avem 2-0 si Gazul joaca slabut...o sa le dam 4...

fsoica21.09.2008 18:33

NU A FOST OFF-SIDE

LARI21.09.2008 18:35

Bah, nush... mie-mi place ca Lacatus zbiara si la 2-0 pt noi! Mi-a mai placut si ca a urlat la Oga, dupa ce mediesenii avusesera vreo 2 incursiuni pe partea lui...

 

Nu mi se pare un om care sa se multumeasca cu putin...

Dragoshel21.09.2008 18:35

n-a fost offside la Dayro Moreno.... pffff

@dy_00721.09.2008 18:35

Ne-au furat un gol ..

fsoica21.09.2008 18:37

o adunatura de hoti care conspira impotriva Stelei...cat o sa mai avem de indurat furaciune dupa furaciune , si asta in timp ce altii zbiara ca ei sunt cei furati ?

«123»