FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua 6-3 Nz Stars / Steaua 8-2 Miskolci Jjse

«123»
11224.09.2008 21:47

meciul va fi live pe sportklub la TV si pe icehockey.hu pe net ....

oop25.09.2008 07:14
..tebuie facut ceva cat mai repede posibil..chiar nu sunt printre stelisti nici un webdesigner care sa aduca la zii saitul?

nu e vorba de un webdesigner cat de o echipa de iubitori ai hocheiului cu acces la informatiile necesare care sa il tina up-to-date

Hok3y26.09.2008 16:30

Sport Club Mc Ciuc - Steaua Bucuresti 0:1 (0:1, -:-, -:-)

 

Steaua conduce prin golul marcat de Catalin Geru

08:27 0:1 Steaua Bucuresti gól: EQ 9 Geru Catalin (28 Severson Cameron)

Saramago26.09.2008 16:46

Adevarat, Steaua conduce dupa prima repriza la Miercurea Ciuc. In plus, a supravietuit unei situatii de dubla inferioritate! Sa mai vedem...

Hok3y26.09.2008 16:48

ii batem ;)

oop26.09.2008 17:14

dupa ce ca avem o echipa subtire numeric,mai acumulam si o gramada penalitati ...

LE : SC egaleaza in superioritate ...

MALDINI26.09.2008 17:16

Cat mai e scorul?

oop26.09.2008 17:26

1 - 1

 

poti urmari evolutia scorului aici

MALDINI26.09.2008 17:32

Ms.Dar acum am vazut ca e Live pe SportKLUB :D

Cristy P26.09.2008 20:50

Am venit tarziu si n-am vazut meciul s.c. m. ciuc-Steaua.Cum a fost meciul?

Saramago26.09.2008 23:25

Steaua a pierdut cu 2-3 (goluri Geru si Holovinov), dar nu a dezamagit. Din ce am vazut in transmisia postului Sport Klub portarul Brul, fundasii Emelyanenko si Pisarenko si atacantii Severson, Halavinov, Geru, Timaru au evoluat bine. Complimente si tinerilor Tapu si Pascaru pentru curajul dovedit... si sa nu uit, succes in jocul cu Progym!!

oop26.09.2008 23:32

cum s-a miscat celebra deja linie suedeza a celor de la Ciuc?Pacat ca nu am reusit sa scoatem puncte din acest meci ...

tinerii veniti de la Galati sunt de perspectiva si pot creste mult in joc!Chiar in meciul cu Miskolci Tapu a marcat un gol dupa o actiune personala de toata frumusetea!

Saramago27.09.2008 11:13

Ex-stelistul Artiom Bondarev a evoluat foarte bine pentru echipa din Vitebsk, care intr-un joc din campionatul Belarusului a invins cu 4-1 pe Metallurg Liepaja (in campionarul din Belarus evolueaza si 4 echipe din Letonia); Artoim a inscris un gol in acest meci, iar dupa 7 etape totalizeaza 3 puncte in clasamentul golgheterilor (1 gol+2 pase decisive).

tipbv28.09.2008 09:57

:steag_cruce_invers: Steaua a jucat frumos la ciuc pacat de golul 2 fundasii au fost depasiti total baszilides mi s-a parut slab,severson a jucat doar prima repriza..noroc cu timaru si geru dar si a 3a linie a jucat bine tapu evidentiidu-se mult chiar si ghenea ,golovinov arata ca poate fii omul potrivit la locul potrivit

cu Steaua mereu!

Cristy P28.09.2008 11:52

Azi Progym-Steaua 1-5(0-2,1-2,0-1).Golurile au fost marcate de:Nicolescu,Akimov,Georgescu,Geru si Golovinov.

Hok3y28.09.2008 13:16

urmeaza meciul de foc;))

 

Steaua-Sport Club :)

 

 

haideti sa umplem patinoarul Marti !!!

f234567k28.09.2008 13:40
haideti sa umplem patinoarul Marti !!!

La ce ora este meciul?

Hok3y28.09.2008 15:29
haideti sa umplem patinoarul Marti !!!

La ce ora este meciul?

 

 

18:30

11229.09.2008 10:21
baszilides mi s-a parut slab,

 

??? La ce meci te-ai uitat ? Sau din ce an ?

«123»