O sa-mi iau multe injuraturi de la "suporterii"de pe acest site, dar e cel mai bun meci pe care l-a facut Steaua in Champions League de la meciul cu Dinamo Kiev incoace. Nu zic ca am jucat bine, zic doar ca am jucat mai bine ca altadata.
Daca nu dadea gol in min 15 Bayern era altfel meciul, probabil ca am fi avut intr-adevar mai multe probleme, s-a vazut clar ca au luat piciorul de pe acceleratie..dar am reusit si noi sa le punem cateva probleme.
Da, probabil ca a fost o greseala ca a jucat Toja mijlocas central, dar daca juca Tiago sau Ov. Petre incepeau unii sa comenteze ca jucam cu prea multi jucatori defensivi, asa ca..
Si nu-i mai pupati in fund pe CFR ca au invins pe AS Roma, ca au fost penibili italienii...
Pana una alta intru de 2 ani si jumatate pe siteul asta si niciun antrenor nu a fost bun pana acum, desi Steaua a avut in acesti ani cele mai mari performante de dupa revolutie..Cred ca ar trebui unii sa se inscrie sa obtina licenta PRO, ca prea sunt talentati...
