FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mutu: "Steaua termina pe ultimul loc" (GSP)!

«123»
steaua_gloria30.09.2008 15:04

N-o sa dedice golurile dinamovistilor , stati fara grija, ca sa -ti faci nume la nationala si sa fii iubit tre sa fii mai discret in chestii dinastea.

keLs30.09.2008 21:05
Mutule dute tare frae .. oricum esti praf .. :) V-am dominant toata partida din seara asta :) sunteti praf ;P
xcentriq10.12.2008 17:42

ce Mutu? varza.... eu nu vad in el "briliantul" e un roman cu putin talent si prea mult tupeu......daca Steaua castiga in tur pt ca avea sanse , ce mai spunea? deci....varza

«123»