30.09.2008 15:04
N-o sa dedice golurile dinamovistilor , stati fara grija, ca sa -ti faci nume la nationala si sa fii iubit tre sa fii mai discret in chestii dinastea.
N-o sa dedice golurile dinamovistilor , stati fara grija, ca sa -ti faci nume la nationala si sa fii iubit tre sa fii mai discret in chestii dinastea.
ce Mutu? varza.... eu nu vad in el "briliantul" e un roman cu putin talent si prea mult tupeu......daca Steaua castiga in tur pt ca avea sanse , ce mai spunea? deci....varza