Adriane,nu e o scuza e o realitate. Ca si tine vreau k maine jucatorii nostri sa moara pe teren(sau sa traiasca pe teren cum spune nea imi). Pe langa diferenta de palmares intre roma si bayern e si diferenta de forma,bayern e pe val pe cand roma are sanse sa retrogradeze la cum joaca. Steaua e peste chefere k lot si spun asta fara sa clipesc. Poate k ei au un avantaj in ceea ce priveste atacul insa per total nu ma impresioneaza. Repet,ei au facut exact ce am facut noi la debut,doar k noi am dat 1-4 unei echipe mai in forma decat roma de azi. Norocul clujenilor a fost k aceasta echipa in deriva s-a numit AS Roma. Iti zic 3 echipe care bateau Roma azi pe langa chefere si anume Steaua,Urziceni si baietii de sub pod.
Ca sa concluzionez,eu vreau k maine Steaua sa se lupte. Atat. Daca poate sa si castige ar fi perfect. Nu vreau un meci in care stam cu fundul in poarta si sa asteptam lovitura de gratie. Sper k victoria rivalilor de azi sa-i motiveze pe baietii nostri.
CIOBANE PLEACA DIN Ghencea!!!
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
